Віза в Австралію

Австралія – ​​єдина держава в світі, яка займає цілий контент. Це також багатонаціональна країна, корінне населення якої складає всього 2% від усіх жителів. Тривалий час Австралія була колонією Великої Британії, та й зараз королева Єлизавета ІІ очолює Австралійський Союз, тому англійський вплив проглядається в усьому.

Жителі цієї країни дуже доброзичливі, але в деяких моментах відчувається цей самий вплив англійської культури, що проявляється в стриманості, манірності, пуританстві. Але з іншого боку, відзначається схожість австралійців і з жителями Каліфорнії, яка виражається в життєлюбності, свободі моралі, звичкою більшу частину часу проводити на свіжому повітрі. Привітні австралійці і з іноземцями.

Австралія – ​​сонячна країна, яка може запропонувати гостям відпочинок і розваги на будь-який смак: дайвінг на Великому бар’єрному рифі, екскурсії в Аделаїду, Брісбен і Мельбурн, пам’ятки Сіднея та поселення аборигенів… Все це щорічно приваблює сюди близько 5 млн. туристів.

Австралійський континент унікальний: незаймана природа та розкішна фауна існують на рівні з хмарочосами, діловими кварталами та престижними університетами. Система освіти в Австралії ґрунтується на британській моделі й університети країни займають топові позиції в міжнародних освітніх рейтингах. При цьому ціни на навчання в австралійських ВНЗ набагато нижчі, ніж в Америці чи Європі (30 – 40%).

Приваблює наших громадян і робота в Австралії, адже не дивлячись на місце працевлаштування, тут пропонуються комфортні умови праці та життя в цілому. На висококваліфіковану роботу влаштуватися досить складно, але в країні багато і некваліфікованих вакансій, а держава дуже позитивно ставиться до працюючих тут іноземців.

Як отримати візу в Австралію

Чи потрібна віза в Австралію? Якщо Ви не є членом королівської сім’ї чи офіційним гостем уряду, та не плануєте поїздку на острів Маккуорі, то однозначно так! Для того, щоб відвідати цю країну, не важливо, з якою метою, обов’язково потрібно відкрити візу в Австралію. З 2015 р. держава відмовилася від віз-етикеток, які вклеюються в паспорти, і почала видавати електронні візи.

У Києві є посольство Австралії, проте немає консульського відділу, тому немає можливості отримати консультацію напряму. У зв’язку з цим, щоб зробити все правильно та мінімізувати можливість відмови у візі, найправильніше звернутися за допомогою до фахівців.

Подати документи на візу в Австралію можна з будь-якої точки світу, адже вся процедура проходить онлайн. Для цього потрібно мати доступ до сканера, щоб зробити якісні скан-копії. Приймаються тільки оригінали документів або їх нотаріально завірені копії з перекладом на англійську мову, якщо вони видані українською чи російською. Вартість візи в Австралію залежить від її категорії та оплачується онлайн. Різні й терміни розгляду заявки. Рішення по короткострокових віза приймається в середньому за 3 – 4 тижні. Але за скільки робити візу в Австралію – вирішувати Вам, адже все залежить від категорії візи та дат запланованої поїздки.

Види віз в Австралію

Туристическая виза в Англию

Туристична віза

в Австралію відкривається на 3, 6 або 12 місяців, що буде зазначено у візовому листі...

Туристична віза в Австралію відкривається на 3, 6 або 12 місяців, що буде зазначено у візовому листі. Ця віза буває двох видів:
• одноразова;
• мультивіза.
Рішення щодо терміну дії візи та кількості в’їздів приймається на підставі Вашої анкети та цілей поїздки. Слід пам’ятати, що не завжди віза видається на термін, який Ви вказуєте. Продовжити візу не можна, тому, якщо Вам потрібно більше часу провести в країні, слід подавати документи заново.

Гостевая виза в Англию

Гостьова віза

в Австралію оформляється, якщо основна Ваша мета – це відвідування друзів або родичів в країні...

Гостьова віза в Австралію оформляється, якщо основна Ваша мета – це відвідування друзів або родичів в країні. Залежно від того, хто оплачує поїздку, подаватися слід на різні візи. Якщо аплікат подорожує за свій рахунок, відкривати потрібно візу категорії Tourist stream. Якщо ж спонсором поїздки виступає родич в Австралії, то подаватися слід на візу категорії Sponsored family stream. В цьому випадку спонсору іноді потрібно оплатити гарантійну заставу. Гостьова віза видається зазвичай на термін до 12 місяців з правом одного в’їзду.

biznes

Бізнес віза

в Австралію підходить для поїздок з метою короткого ділового візиту (рішення бізнес питань, переговори). ...

Бізнес віза в Австралію підходить для поїздок з метою короткого ділового візиту (рішення бізнес питань, переговори). Вона дає право вести переговори, укладати контракти, брати участь у семінарах або конференціях, але жодна ця діяльність не може бути оплачена. Якщо ж Ви їдете в Австралію на оплачувану роботу, Ваш варіант – робоча віза. Оформити візу в Австралію категорії Business Visitor stream можна на термін до 12 місяців, але знаходиться в країні дозволено максимум 90 днів.

stud

Студентська віза

в Австралію видається на підставі зарахування на курс навчання денного відділення...

Студентська віза в Австралію видається на підставі зарахування на курс навчання денного відділення. Мінімальний вік для отримання навчальної візи – 6 років. Максимальний термін її дії – 5 років і залежить від програми навчання. Але школярі 1 – 4 класів можуть отримати візу лише на 2 роки, а потім потрібно подаватися знову, якщо навчання триває довше. Студентська віза дає право працювати 40 годин протягом кожних двох тижнів, а також приїхати з чоловіком/дружиною та/або неповнолітньою дитиною. Всі іноземні студенти повинні купити спеціальну медичну страховку Overseas Student Health Cover на весь період навчання, яку пропонують лише деякі акредитовані організації. Крім того, обов’язковим документом є сертифікат про знання англійської на достатньому рівні.

work

Робоча віза

в Австралію ділиться на 3 основні категорії, кожна з яких має підкласи, в залежності від виконуваних робіт...

Робоча віза в Австралію ділиться на 3 основні категорії, кожна з яких має підкласи, в залежності від виконуваних робіт:
• короткострокові робочі візи – відкриваються на термін від 3 до 12 місяців;
• візи для тимчасової трудової діяльності – відкриваються на термін від 1,5 до 4 років;
• робочі візи, які надають право постійного місця проживання.
Загальною вимогою для всіх категорій є запрошення від роботодавця та наявність коштів для проживання на перших порах. Деякі візи, наприклад, категорія Work and Holiday, мають обмеження за віком – від 18 до 30 років; деякі, наприклад, віза підкласу Special Program stream, вимагають наявності акредитованого спонсора. Тому не можливо виділити єдині вимоги, загальні для всіх підкласів робочих віз.

startup

Стартап віза

в Австралію призначена для підприємців-новаторів, які планують відкрити та вести свій бізнес в Австралії...

Стартап віза в Австралію призначена для підприємців-новаторів, які планують відкрити та вести свій бізнес в Австралії. Залежно від обставин, вона може бути тимчасова – до 4 років 3 місяців, і постійна. Для отримання тимчасової стартап візи, однією з вимог є наявність власних інвестицій в розмірі не менше 800 тис. австралійських доларів. Отримати постійну візу цієї категорії можна тільки в разі, якщо у Вас були візи певних підкласів раніше і Ви виконали всі вимоги по ним. Щоб залучити в країну більше успішних іноземних підприємців, уряд Австралії оголосив в 2018 р. про відкриття 3 програм, розроблених для створення більш привабливих умов для ведення бізнесу.

suprug

Сімейна віза

в Австралію для українців дає право на возз’єднання не тільки з чоловіком/дружиною, дітьми чи батьками, а й з іншими членами сім’ї...

Сімейна віза в Австралію для українців дає право на возз’єднання не тільки з чоловіком/дружиною, дітьми чи батьками, а й з іншими членами сім’ї. Але для цього повинні бути вагомі причини, наприклад, хтось із Вас потребує нагляду, а інших родичів немає. Найпростіше, звичайно ж, отримати цю візу подружжю та неповнолітнім дітям. Якщо батьки планують переїзд до дітей, які є громадянами чи резидентами Австралії, це або дорого (вартість візи може становити майже 48 тис. австралійських доларів), або дуже довго (деякі сімейні віза можуть розглядатися до 50 років!!!).

wending

Віза нареченої / нареченого

в Австралію дає право українцям укласти шлюб з австралійцями на території Австралії та залишатися в країні до 9 місяців..

Віза нареченої/нареченого в Австралію дає право українцям укласти шлюб з австралійцями на території Австралії та залишатися в країні до 9 місяців. Вона дозволяє працювати, вчитися та в’їжджати в країну стільки раз, скільки це необхідно. Вартість візи нареченої, станом на 2020 р. становить 7 715 австралійських доларів. Отримавши цю візу та одружившись, можна повернутися на батьківщину та податися на сімейну візу, а можна податися на неї, перебуваючи в Австралії, якщо термін візи нареченої/нареченого не закінчився. Цей варіант обійдеться дешевше.

tranzit

Транзитна віза

в Австралію оформляється, якщо Вам потрібно перетнути державу по дорозі в іншу країну...

Транзитна віза в Австралію оформляється, якщо Вам потрібно перетнути державу по дорозі в іншу країну, чи щоб сісти на корабель в якості члена екіпажу, але Ви будете перебувати в Австралії не більше 72 годин. Якщо Вам потрібно зробити авіа пересадку та Ви не збираєтесь покидати будівлю аеропорту, Вам не потрібна ніяка віза. Єдина умова – стикування між рейсами повинно бути не більше 8 годин і на руках у Вас повинні бути документи, що підтверджують Ваше напрямок в іншу країну.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

на оформлення візи і ми зв’яжемося з Вами    187 запросов за 0,893 секунд.