Віза в Швейцарію

Відпочинок в Швейцарії асоціюється з найвищим рівнем обслуговування в готелях і ресторанах, чудовими гірськолижними трасами, найчистішої природою та багатством історичних й архітектурних пам’яток. Всі ці фактори перетворили Швейцарію на улюблене місце відпочинку для безлічі найбагатших і найзнаменитіших людей земної кулі. Це також ідеальне місце для сімейного, екскурсійного та екстремального відпочинку, а ось яскравого нічного життя тут практично немає, адже швейцарці надзвичайно цінують спокій та тишу в вечірній час.

Швейцарія – найбезпечніша європейська країна, рівень злочинності в якій знаходиться на можливому мінімумі. Тут дороге життя, але при цьому відкриваються прекрасні перспективи для навчання. У Швейцарії знаходяться одні з найпрестижніших ВНЗ Європи, серед випускників яких навіть лауреати Нобелівської премії. Але й для українського студента доступне навчання в цьому гірському краю, адже вартість навчання в державному ВНЗ в середньому становить від 1 до 2.5 тис. євро на рік. Але, справедливості заради, слід зазначити, що вступити безпосередньо в державний університет досить складно. Тому, українські випускники обирають варіант вступу через коледж професійної освіти. Навчання тут можна закінчити та отримати диплом бакалавра, а можна перервати його, отримати сертифікат і на цій підставі вступити до вищого навчального закладу. Можливе також навчання і в приватному університеті, вартість якого починається від 20 тис. євро на рік.

Швейцарія є однією з найстабільніших в економічному плані країн в світі, а робота тут – однією з найприбутковіших у порівнянні з іншими державами. Але не тільки високі зарплати приваблюють українців, а й надзвичайно комфортні умови праці. З іншого боку, не варто забувати, що ця країна дуже педантична у виборі претендентів на роботу – перевага віддається висококваліфікованим кандидатам, які можуть принести користь не тільки роботодавцю, а й державі в цілому.

Як отримати візу в Швейцарію

switzerlandЗ 11 червня 2017 року громадяни України звільняються від вимоги мати візи, якщо вони подорожують до країн-учасниць Шенгенського союзу на термін не довше, ніж 90 днів протягом кожного 180-денного періоду. Це стосується і поїздок до Швейцарії. Українцям з біометричним паспортам не потрібно оформляти туристичну, гостьову чи бізнес візу в Швейцарію, якщо термін поїздки не перевищує 3 місяці.

А ось для перебування з метою здійснення трудової діяльності (стосується також роботи від 8 днів протягом календарного року) чи з метою отримання освіти, віза в Швейцарію потрібна.

Візи в Швейцарію відкриваються в Києві або у візовому центрі, або у візовому відділі Посольства Швейцарії – залежить від категорії візи. У будь-якому випадку, обов’язковою є особиста присутність, навіть дітей, а також попередній запис. Анкета заповнюється вручну англійською, німецькою, французькою чи італійською мовою та подається в 3-х примірниках. Крім того, слід підготувати 4 фотографії паспортного формату. Що стосується ціни, то вартість різна, залежить від категорії візи та може складатись із візового збору лише, а може включати також і сервісний збір.

Види віз у Швейцарію

Студенческая виза

Студентська віза

в Швейцарію оформляється з метою навчання тривалістю понад 3 місяці...

Студентська віза в Швейцарію оформляється з метою навчання тривалістю понад 3 місяці. Підставою для подачі є запрошення від навчального закладу. Крім того, знадобляться всі попередні дипломи чи свідоцтва про освіту. Деякі навчальні заклади вимагають легалізації цих документів у МОН України. Іншим же достатньо тільки нотаріально завіреного перекладу. Тому, перед подачею на навчальну візу, варто уточнити цей момент. Так само як і щодо мови, на яку слід перекладати документи. Іноді потрібен переклад на офіційну мову кантону. Обов’язковим документом також є і письмове зобов’язання студента покинути країну по закінченню навчання.

Рабочая виза

Робоча віза

в Швейцарію потрібна українцям, які планують працювати в країні 4 місяці й більше...

Робоча віза в Швейцарію потрібна українцям, які планують працювати в країні 4 місяці й більше. Залежно від тривалості трудової діяльності, повинні подаватися різні візові заяви:
• тип D – для робіт строком понад 90 днів;
• тип С – для робіт від 8 до 90 днів на півріччя.
Перед подачею на візу аплікант повинен упевнитись, що роботодавець вже подав у кантональне управління з питань міграції заяву про надання дозволу на роботу та перебування. Скільки робиться віза в Швейцарію цієї категорії залежить від обставин. В середньому терміни розгляду документів тривають зазвичай від 8 до 12 тижнів.

Виза Start-up

Стартап віза

в Швейцарію не передбачена...

Стартап віза в Швейцарію не передбачена. Також дуже складно відкрити і свою компанію іноземцю, адже однією з основних вимог є наявність посвідки на проживання, яку можна отримати після 10 років проживання в країні. Крім того, відкрити можна не будь-який бізнес, а тільки такий, в якому є потреба на ринку даного регіону.

null

Сімейна віза

в Швейцарію для українців оформляється з метою возз’єднання сім’ї...

Сімейна віза в Швейцарію для українців оформляється з метою возз’єднання сім’ї. Перед подачею на візу заявник повинен переконатися, що родич-громадянин Швейцарії подав у кантональне управління з питань міграції заяву про надання дозволу на перебування. Всі свідоцтва (про народження чи шлюб) і нотаріальні дозволи на виїзд неповнолітньої дитини, які потрібні для відкриття візи, повинні бути апостильовані та перекладені на одну з офіційних мов країни, в залежності від кантону майбутнього проживання.

null

Віза нареченої / нареченого

в Швейцарію видається на підставі дозволу швейцарського РАГСу...

Віза нареченої/нареченого в Швейцарію видається на підставі дозволу швейцарського РАГСу. Тому, в першу чергу слід владнати всі формальності для його отримання, а саме надати документи, що свідчать про те, що ніщо не перешкоджає Вашому вступу в шлюб. Також потрібно буде підписати шлюбне зобов’язання, яке в майбутньому знадобиться для отримання дозволу на проживання в Швейцарії. Всі документи, які надаються, повинні бути видані не пізніше, ніж за 6 місяців до подачі, і мати нотаріально завірений переклад.

Безвіз

З 11 червня 2017 року громадяни України, які є власниками біометричних паспортів, мають право на в’їзд до країн Шенгенської угоди без попереднього оформлення візи...

З 11 червня 2017 року громадяни України, які є власниками біометричних паспортів, мають право на в’їзд до країн Шенгенської угоди без попереднього оформлення візи. Термін перебування за кордоном по безвізу не повинен перевищувати 90 днів протягом 6 місяців. Щоб не помилитися в підрахунках, якщо Ви часто подорожуєте, варто скористатися спеціальним калькулятором, наприклад, на офіційному сайті Єврокомісії. Слід пам’ятати, що не всі країни Євросоюзу є країнами Шенгензони. З іншого боку, не всі «шенгенські» країни входять до складу ЄС як, наприклад, Швейцарія.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

на оформлення візи і ми зв’яжемося з Вами



    164 запросов за 0,574 секунд.