Віза до Великої Британії

Велика Британія – одна з найстаріших країн світу, з багатою історією та довговіковими традиціями. Країна, яка гостинно відкриває свої двері для мільйонів туристів, бізнесменів, студентів, пропонує можливості для працевлаштування іноземців з усіх куточків земної кулі, а також відома своїми сімейними цінностями та завжди підтримує возз’єднання сім’ї.
Яка б не була мета Вашої поїздки, Вам неодмінно потрібна віза до Великої Британії. В Україні отримати її можна тільки в Києві. При цьому, незалежно від віку, бути присутнім на подачі документів повинен кожен аплікант особисто, адже віза в Англію передбачає обов’язкову здачу біометричних даних.

Щоб забронювати дату для відвідування візового центру, необхідно сплатити візовий збір. Скільки коштує віза в Англію, залежить від її категорії. Крім того, можливі прискорені терміни розгляду за додаткову плату.

Як отримати візу в Англію

london-eye

Оформлення візи в Англію вимагає дуже делікатної підготовки. Спочатку слід визначитися з категорією візи, на яку подаватися, потім вивчити всі вимоги, підготувати необхідні документи, перекласти їх на англійську мову, заповнити анкету онлайн, сплатити візовий збір і призначити дату відвідування візового центру для здачі біометричних даних. Подавати документи можна двома способами:

  • онлайн (для цього Вам потрібен доступ до сканера);
  • безпосередньо у візовому центрі (ця послуга платна).

Категорії віз до Великої Британії

Туристическая виза в Англию

Туристична віза

в Англію для українців дозволяє в’їзд в країну з метою туризму, відвідування короткострокових курсів або дитячих таборів

Туристична віза в Англію для українців дозволяє в’їзд в країну з метою туризму, відвідування короткострокових курсів або дитячих таборів. Отримати туристичну візу в Англію можна строком на 6 місяців або 2 роки з правом багаторазового перетину кордону. Головною підставою для відкриття цієї категорії є бронь готелю і план подорожі, так званий, маршрутний лист.

Гостевая виза в Англию

Гостьова віза

в Англію для українців дає право на в’їзд в країну з метою відвідування родичів або друзів...

Гостьова віза в Англію для українців дає право на в’їзд в країну з метою відвідування родичів або друзів, які мають або громадянство цієї держави, або посвідку на проживання. Основним документом, який вимагає ця категорія, є запрошення. При цьому, обов’язково потрібно довести родинні чи дружні стосунки з громадянином або резидентом країни, а також наявність у них житла.

biznes

Бізнес віза

в Англію для українців видається особам, які планують поїздку з метою зустрічі з партнерами...

Бізнес віза в Англію для українців видається особам, які планують поїздку з метою зустрічі з партнерами, відвідування виставок і конференцій, вирішення ділових питань. Щоб підтвердити мету свого візиту, слід надати офіційне запрошення від юридичної особи (організації, компанії чи фірми), яка зареєстрована у Великій Британії.

stud

Студентська віза

в Англію відкривається молодим людям, які планують навчатися у ВНЗ чи коледжах країни...

Студентська віза в Англію відкривається молодим людям, які планують навчатися у ВНЗ чи коледжах країни, або ж відвідувати академічні курси. Ця категорія поділяється на два види: short-term study visa (6 місяців) і student visa (для програм, тривалістю більше 180 днів). Щоб отримати її, обов’язково потрібно мати запрошення від навчального закладу із зазначенням вартості навчання та проживання, а також тієї суми, яка вже була оплачена студентом.

work

Робоча віза

до Великої Британії надається на запрошення від підприємства, яке приймає Вас на роботу, так званий «сертифікат про спонсорство»

Робоча віза до Великої Британії надається на запрошення від підприємства, яке приймає Вас на роботу, так званий «сертифікат про спонсорство» (certificate of sponsorship). Обов’язковою умовою є те, що це підприємство має не тільки бути зареєстрованим у Великій Британії, але й мати спеціальну ліцензію. Робоча віза буває двох видів: для сезонних робіт і для спеціалізованої праці. Ціна на цю візу в Англію залежить від її виду та від того, скільки членів сім’ї планують жити разом з аплікантом.

startup

Стартап віза

призначена для підприємців-початківців, які вперше відкривають бізнес у Великій Британії...

Віза Start-up призначена для підприємців-початківців, які вперше відкривають бізнес у Великій Британії, та не має вимог до розміру початкового капіталу. Головне мати схвалення спеціальної комісії, яка розглядатиме Вашу ідею з точки зору новаторства та можливості реалізації. Також буде потрібна наявність спонсора, якщо у Вас немає достатньо власних коштів.

suprug

Сімейна віза

до Великої Британії видається з метою возз’єднання сім’ї, щоб Ви могли переїхати до найближчих родичів...

Сімейна віза до Великої Британії видається з метою возз’єднання сім’ї, щоб Ви могли переїхати до найближчих родичів: чоловіка/дружини, дітей, батьків, які є громадянами Сполученого Королівства чи мають посвідку на проживання там. Цей тип візи дає право на перебування в країні протягом 2,5 років. Після цього її потрібно продовжити, тобто отримати leave to remain і, тільки проживши безперервно на території Англії протягом 5 років, Ви можете подавати заявку на отримання права постійного місця проживання.

wending

Віза нареченої/нареченого

в Англію, на відміну від інших країн, необхідна в тому випадку, якщо пара мріє про весілля в Сполученому Королівстві...

Віза нареченої/нареченого в Англію, на відміну від інших країн, необхідна в тому випадку, якщо пара мріє про весілля в Сполученому Королівстві, за умови, що ніхто з них не має громадянства Великої Британії і не планує там залишатися. Вона дає право безперервно перебувати в межах країни протягом усього часу поки дійсна віза – 6 місяців. Щоб отримати цю візу, слід підтвердити намір укласти шлюб і показати підтвердження бронювання місця проведення церемонії.

tranzit

Транзитна віза

підходить тим, хто збирається відвідати Англію проїздом...

Транзитна віза підходить тим, хто збирається відвідати Англію проїздом. Для цього слід продемонструвати мету поїздки, а також деталі подорожі до третьої країни (віза, авіаквитки, готель, туристичні ваучери і т.д.).

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

на оформлення візи і ми зв’яжемося з Вами    173 запросов за 0,705 секунд.