Віза в Японію

У світі немає іншої такої країни, яка б змогла досягти неймовірного рівня розвитку та прогресу, зберігши, в той же час, багатовікові традиції. Японії це вдалося! І зараз ми бачимо державу, де глибоко традиційна провінція з колоритними будиночками, побудованими за тими ж технологіями, що і століття тому, прекрасно уживається з високотехнологічними мільйонними мегаполісами. Японія – це виняткове мистецтво, незвичайні музеї, морські курорти, особлива кухня та безліч варіантів відпочинку. Цікавих місць в Японії на стільки багато, що скільки б раз Ви сюди не приїжджали, кожного разу Ви будете із задоволенням відкривати для себе щось новеньке та незвідане раніше.

Японці – високоінтелектуальна нація, так як уряд приділяє величезну увагу розвитку вищої освіти, пропонуючи кращі академічні можливості не тільки своїм громадянам, а й іноземцям. Сьогодні в японських ВНЗ пропонується все більше англомовних програм, що дозволяють вчитися в країні навіть тим, хто не володіє японською мовою.

Особливе ставлення тут і до роботи. Японці славляться своєю готовністю до немислимих перепрацювань і незмінною відданістю своїм компаніям. Вони вкрай рідко змінюють місце роботи, що не в останню чергу пов’язано з тим, що підвищення тут сильно залежать від терміну, який пропрацював той чи інший співробітник. Іноземцям досить складно асимілюватися в цій країні в корпоративному сенсі. Проте, охочі отримати трудовий контракт в Японії є серед громадян інших країн, в тому числі і серед українців.

Як отримати візу в Японію

hiroshimaВідкрити візу в Японію можна в Києві в будні дні в Консульському відділі Посольства. Всі документи подаються в паперовому вигляді, в тому числі й анкета, в порядку живої черги. Документи, видані російською чи українською мовою повинні бути перекладені на англійську чи японську.

Вартість візи в Японію приємно здивує аплікантів, адже візовий збір для громадян СНД відсутній.

Термін розгляду візи будь-якої категорії становить мінімум 5 днів і поняття «термінової візи» в Японію не існує. Але скільки роблять візу насправді залежить від кожної індивідуальної ситуації.

Якщо Ви отримали відмову у візі, то переподатися можна тільки через півроку. При цьому, консульство ніколи не пояснює причини відмов. Якщо Ви втратили паспорт з візою, чи вирішили перенести поїздку та не вкладаєтесь у термін її дії, Вам доведеться повторно подавати документи на отримання візи в Японію.

Види віз в Японію

Туристическая виза в Англию

Туристична віза

в Японію для українців відкривається зазвичай на 3 місяці...

Туристична віза в Японію для українців відкривається зазвичай на 3 місяці. Протягом цього періоду слід в’їхати в країну. Серед вимог немає нічого незвичайного для тих, хто хоча б раз відкривав туристичну візу: підтвердження мети поїздки та наявність достатніх фінансових коштів. Потрібно буде підготувати план поїздки, забронювати авіаквитки та готель або апартаменти, а також взяти довідку з банку про поточний стан рахунку.

Гостевая виза в Англию

Гостьова віза

в Японію передбачає поїздку з метою відвідування друзів або родичів в Японії...

Гостьова віза в Японію передбачає поїздку з метою відвідування друзів або родичів в Японії. Якщо поїздку Ви оплачуєте самі, то від запрошуючої сторони знадобиться тільки лист, що пояснює причини запрошення, та план Вашого перебування. Якщо ж родич або друг, до якого Ви їдете в гості, є і Вашим спонсором, крім двох вищезгаданих документів, їм доведеться підготувати гарантійний лист, а також документи, що засвідчують особу, що підтверджують право проживання в Японії та свідчать про фінансову стабільність.

biznes

Бізнес віза

в Японію відноситься до категорії короткострокових віз...

Бізнес віза в Японію відноситься до категорії короткострокових віз. Відкривається вона на підставі запрошення від японської організації на переговори, ділові зустрічі, конференції тощо Крім листа, що пояснює мету візиту, від запрошуючої сторони потрібні фінансові та реєстраційні документи юридичної особи. Заявник же повинен надати довідку з роботи із зазначенням стажу, зарплати та посади, а також наказ про направлення у відрядження.

stud

Студентська віза

в Японію оформляється при наявності зарахування до навчального закладу...

Студентська віза в Японію оформляється при наявності зарахування до навчального закладу. Процедура дещо відрізняється від більшості країн. Щоб отримати цю візу, в Консульському відділі Посольства Вам знадобиться крім паспорта, фотографій і анкети, лише «Certificate of Eligibility» (Сертифікат про статус перебування). Оформити його можна тільки в Японії. Для цього в відділ імміграційної служби Міністерства Юстиції слід подати заяву, весь список документів, які підтверджують Ваше зарахування на курс, а також документи, що свідчать про наявність коштів для оплати навчання та проживання в країні. Зробити це може як сам аплікант, так і його довірена особа, яка проживає на території Японії.

work

Робоча віза

в Японію, як і будь-яка інша довгострокова віза в Японію, відкривається після отримання Сертифікату про статус перебування...

Робоча віза в Японію, як і будь-яка інша довгострокова віза в Японію, відкривається після отримання Сертифікату про статус перебування, який видає відділ імміграційної служби Мін’юсту на підставі пропозиції роботи та підтвердження необхідної кваліфікації. Також, знадобляться реєстраційні документи організації, яка приймає на роботу іноземного працівника. Термін дії візи варіюється від 4 або 6 місяців, до 1 або 3 років.

startup

Стартап віза

в Японію оформляється на 6 місяців..

Стартап віза в Японію оформляється на 6 місяців. Щоб її отримати, заявник повинен відповідати вимогам стартап-програми Міністерства економіки, торгівлі й промисловості та мати підтримку муніципалітету в Японії. Для цього потрібно надати бізнес-план, що передбачає відкриття офісів і виробничих майданчиків в країні, а також створення умов для успішного залучення інвестицій. На сьогоднішній день, іноземний підприємець (стартапер), повинен створити бізнес в Японії, найняти мінімум двох штатних співробітників і інвестувати 5 млн. єн.

suprug

Сімейна віза

в Японію видається на підставі родинних зв’язків з громадянином/громадянкою цієї країни...

Сімейна віза в Японію видається на підставі родинних зв’язків з громадянином/громадянкою цієї країни. Претендувати на неї можуть тільки хтось із подружжя чи неповнолітні діти. Відкривається віза на 6 місяців, 1 рік, 3 роки або 5 років. Пакет документів, який подається до відділу імміграційної служби Міністерства юстиції Японії, з метою отримання Сертифікату про статус перебування, містить заяву, паспорти подружжя (для дітей – свідоцтво про народження), документи, що підтверджують доходи та фінансову стабільність пари, а також гарантійний лист громадянина/громадянки Японії.

wending

Віза нареченої / нареченого

в Японію не передбачена...

Віза нареченої/нареченого в Японію не передбачена. Але це не означає, що Ви не зможете одружитися в цій країні. Зробити це можна по короткостроковій візі, отримавши дозвіл від японської влади на укладення шлюбу. Однак, після закінчення терміну дії візи, Вам потрібно буде повернутися в Україну та подати документи вже на візу дружини/чоловіка. Реєстрація шлюбу в Японії проходить без всяких урочистостей в районному управлінні за місцем проживання майбутнього подружжя. Тому, якщо Ви хочете свята в цей особливий день, розписатися краще у себе на батьківщині.

Медична віза

в Японію – особлива категорія візи, яка дає право знаходитись в Японії до 90 днів...

Медична віза в Японію – особлива категорія візи, яка дає право знаходитись в Японії до 90 днів, а в деяких випадках і довше, не тільки заявнику, але також і супроводжуючій особі, з метою отримання медичних послуг від різних видів медичних обстежень до лікування на гарячих джерелах. Максимальний термін дії такої візи – 3 роки. Як відкрити візу в Японію цієї категорії? Потрібно просто замовити послугу чи отримати направлення від приймаючої організації-гаранта.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

на оформлення візи і ми зв’яжемося з Вами    182 запросов за 0,265 секунд.