Віза в Сінгапур

Місто-держава, місто-казка, місто-мрія, місто-сад, технологічний рай, передова економіка, найбільш інноваційний у світі порт, найкраще місце для життя, провідний фінансовий центр, одне з найдорожчих міст у світі, діснейленд для дорослих… Це все про Сінгапур!

Сінгапур – дуже різноманітний та колоритний, адже проживає тут щонайменше чотири національності: китайці, малайці, філіппінці, індійці, не кажучи вже про мігрантів з інших країн, включаючи європейців, які тут здобувають освіту та працюють. Між собою всі говорять англійською. У рейтингу кращих місць для мігрантів, він займає 5 місце в світі. Також дуже комфортним життя в Сінгапурі роблять чистота та безпека. Він входить в топ-100 найбільш безпечних міст земної кулі та займає там 2 місце.

Сінгапур – скарбниця інновацій, ідей, нових проектів. Технології тут всюди – держава активно підтримує комп’ютеризацію. Такі великі компанії як Google, Twitter, Facebook, Microsoft, Apple вибрали саме Сінгапур для своїх регіональних штаб-квартир. Це цілком зрозуміло, враховуючи той факт, що за рівнем свободи бізнесу від корупції він займає 4 місце в світі.

Сінгапур також дуже дороге місто, але й зарплати тут далеко не маленькі – від 4000 $. Трудитися тут дуже комфортно! Так як і вчитися.

Не дивлячись на те, що вищі навчальні заклади тут дуже молоді, в порівнянні з іншими іменитими ВНЗ світу, вони так і ваблять іноземних студентів. Причина в тому, що керівництво університетів зосереджено на впровадженні передових технологій: 3-D принтери, робототехніка, smart-девайси, тощо. Система освіти в Сінгапурі заснована на британській моделі, а викладання ведеться англійською. У цій країні створені відмінні умови для отримання освіти не тільки громадянами країни, але й іноземцями.

Як отримати візу в Сінгапур

kelvin-zytengВіза в Сінгапур для українців є обов’язковою вимогою для відвідування цієї країни. Це викликає деякі складнощі, адже в даний час Республіка Сінгапур не має свого диппредставництва ні в Києві зокрема, ні в Україні в цілому. Немає також можливості зробити це самостійно, онлайн. Для оформлення візи в Сінгапур слід звертатися до авторизованих візових агентів, які мають повноваження подавати документи через електронну систему e-Service. Візові заяви громадян України розглядають дипломатичні служби у справах іноземців у Москві чи Берліні. Вартість візи, незалежно від категорії, станом на 2020 р., становить 30 сінгапурських доларів. Але крім цього, доведеться оплатити послуги візових агентів, а також різні дозволи, якщо такі знадобляться.

Неодмінною умовою для отримання візи в Сінгапур є наявність закордонного паспорта, термін дії якого закінчується не раніше, ніж через 6 місяців з дня в’їзду в країну, та сертифікований переклад документів на англійську мову, якщо вони були видані українською чи російською. Управління імміграції та прикордонного контролю не приймає переклад, виконаний приватними компаніями чи організаціями. Документи для візи в Сінгапур подаються уповноваженими агентами онлайн, але в деяких випадках можуть запросити й оригінал паспорта. Якщо заявка буде схвалена, Ваш уповноважений візовий агент може використати електронну систему e-Service та роздрукувати електронну візу.

Починаючи з 1 липня 2016 року в Сінгапурі введена нова система перетину кордону «BioScreen». Іноземці у віці від 6 років при в’їзді в країну зобов’язані пройти процедуру сканування відбитків пальців. При виїзді для таких осіб передбачена процедура автоматичного проходження кордону (через електронні ворота зі скануванням паспорта та відбитків великих пальців), а в паспорта не проставляється міграційний штамп про виїзд.

Види віз в Сінгапур

Туристическая виза в Англию

Туристична віза

в Сінгапур, зазвичай, видається на 5 тижнів, але максимальний термін перебування на території держави становить 30 днів...

Туристична віза в Сінгапур, зазвичай, видається на 5 тижнів, але максимальний термін перебування на території держави становить 30 днів. Крім того, туристична віза, як правило, дає право на декілька в’їздів. Для її оформлення Вам знадобиться підтвердити бронювання готелю, в якому повинен бути його адреса та контактні дані, вказані дати поселення та виїзду, а також паспортні дані заявника. Крім того, слід надати авіаквитки чи підтвердження їх бронювання.

Гостевая виза в Англию

Гостьова віза

в Сінгапур оформляється на підставі запрошення від громадян або резидентів країни...

Гостьова віза в Сінгапур оформляється на підставі запрошення від громадян або резидентів країни. Такі апліканти також повинні надати копію національного паспорта (National Registration Identity Card) приймаючої сторони, якщо це громадяни Сінгапуру. Якщо заявник їде в гості до родичів або друзів, які проживають на території країни на підставі дозволу на роботу, вони повинні пред’явити копію такого дозволу, а також копію договору оренди/купівлі-продажу квартири.

biznes

Бізнес віза

в Сінгапур вимагає від заявників запрошення від зареєстрованої в Сінгапурі компанії із зазначенням мети та терміну візиту...

Бізнес віза в Сінгапур вимагає від заявників запрошення від зареєстрованої в Сінгапурі компанії із зазначенням мети та терміну візиту, інформації про юридичну особу та паспортних даних апліканта. Крім того, необхідна інформація про готель, в якому заявник планує зупинитися і зобов’язання про гарантії покриття витрат. Рішення по візі виноситься, зазвичай, протягом 2 – 5 робочих днів з моменту реєстрації заяви в електронній системі e-Service.

stud

Студентська віза

в Сінгапур оформляється не менше місяця...

Студентська віза в Сінгапур оформляється не менше місяця. Але в деяких випадках консул може попросити надати додаткові довідки, тому краще подаватися за три місяці до поїздки. Студентська віза не дає права на працевлаштування, навіть частково. Тому, якщо в процесі навчання іноземним студентом будуть робитися спроби пошуку роботи, візу можуть анулювати, а повторна подача закінчиться відмовою у візі в Сінгапур не тільки цієї, а й будь-якої іншої категорії. Візу можуть анулювати і в разі зміни місця навчання.

work

Робоча віза

в Сінгапур відкривається на підставі дозволу на роботу, який буває декількох видів...

Робоча віза в Сінгапур відкривається на підставі дозволу на роботу, який буває декількох видів, залежно від кваліфікації, тривалості та майбутньої заробітної плати іноземного співробітника. Наприклад, якщо Ви – висококваліфікований співробітник і оплата Вашої праці складе мінімум 3 600 сінгапурських доларів, Вам слід отримати Employment Pass терміном на 2 роки з можливістю продовження. Якщо ж Ваша кваліфікація дозволяє знайти роботу з зарплатою від 18 000 сінгапурських доларів, Ваш варіант – Personalised Employment Pass. Якщо Ваша робота передбачає термін до 60 днів, Ви повинні подаватися на Miscellaneous Work Pass.

startup

Стартап віза

в Сінгапур – це віза для підприємців, які планують відкрити та вести бізнес в цьому місті..

Стартап віза в Сінгапур – це віза для підприємців, які планують відкрити та вести бізнес в цьому місті. Щоб її оформити, слід отримати схвалення компетентних організацій. Вимог до майбутнього бізнесу досить багато. Ви не повинні відповідати їм всім, але чим під більшу кількість критеріїв Ви підпадаєте, тим вищі шанси отримати авторизацію на відкриття Вашої справи. Але є напрямки в бізнесі, відкриття яких не дасть Вам права подаватися на візу цієї категорії (наприклад, якщо Ви є власником кав’ярні, фуд-корту, нічного клубу, масажного салону, тощо).

suprug

Сімейна віза

в Сінгапур видається подружжю, дітям, батькам або бабусі іноземного студента, який навчається по студентській візі...

Сімейна віза в Сінгапур видається подружжю, дітям, батькам або бабусі іноземного студента, який навчається по студентській візі. У будь-якому випадку, процедура однакова. Громадянин або резидент Сінгапуру, він же ж є спонсором, повинен мати доступ до системи SingPass 2FA, щоб подати заявку на LTVP – довгострокову візу. Потім, і спонсору і заявнику слід заповнити форму VP, дозволяючи Управлінню імміграції та прикордонного контролю перевірити Вашу фінансову інформацію в Управлінні податкових зборів Сінгапуру (IRAS) і/чи Раді центрального фонду забезпечення персоналу Сінгапуру (CPF). Якщо цього буде недостатньо, Управління імміграції та прикордонного контролю може вимагати додаткові документи чи призначити співбесіду.

wending

Віза нареченої / нареченого

в Сінгапур відрізняється від інших категорій тим, що для її оформлення потрібна особиста подача в консульстві Сінгапуру...

Віза нареченої/нареченого в Сінгапур відрізняється від інших категорій тим, що для її оформлення потрібна особиста подача в консульстві Сінгапуру. Така вимога обумовлена тим, що пара повинна переконати відповідні органи в тому, що їхні стосунки та почуття справжні, а шлюб не буде фіктивним. Особливо уважно вивчаються заяви дівчат, які молодші 40 років. Щоб довести серйозність намірів, документи повинні збирати обидва партнери, які планують вступити в шлюб. Ця віза відноситься до категорії короткострокових і після закінчення терміну її дії, молода дружина чи чоловік повинні покинути країну та подати на батьківщині документи на сімейну візу.

tranzit

Транзитна віза

в Сінгапур видається громадянам України, якщо їх план подорожі передбачає транзитний проїзд через Сінгапур...

Транзитна віза в Сінгапур видається громадянам України, якщо їх план подорожі передбачає транзитний проїзд через Сінгапур. Проте, якщо Ви плануєте перебувати в країні менше, ніж 96 годин, віза Вам не потрібна. Але при цьому, після прибуття в Сінгапур, Вам доведеться надати авіаквитки та візу в іншу країну, що підтверджують Ваш намір покинути Сінгапур протягом 4-х днів. Крім того, Ви повинні показати, що у Вас є достатньо коштів для перебування в країні протягом цього часу.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

на оформлення візи і ми зв’яжемося з Вами    172 запросов за 0,249 секунд.