Віза в Ірландію

Ця країна вже давно завоювала свою популярність серед європейських туристів, адже туризм тут розвинений на вищому рівні. Для поціновувачів усамітнення та гармонії з природою, Ірландія – справжня знахідка. Не розчаруються й цінителі мистецтва всіх напрямків – Ірландія славиться і Дублінськими театральними постановками, і концептуальними рок-фестивалями в Лімерику. Приємно здивує привітне ставлення місцевих жителів до туристів – гостям тут у всьому допоможуть і постараються зробити їх відпочинок максимально комфортним. До того ж, Ірландія є не тільки однією з найбільш дружніх і красивих країн земної кулі, а й однією з найбезпечніших.

Освіта в Ірландії також одна з найякісніших в світі. Уряд вкладає великі інвестиції в розвиток даного сектора. Саме завдяки цьому, ірландські навчальні установи щорічно зростають в рейтингах і займають дуже високі позиції. Навчання в Ірландії для українців платне, але в деяких навчальних закладах є стипендії.

Рівень життя тут дуже високий, всі галузі активно розвиваються, результатом чого є створення багатьох нових робочих місць. Як наслідок, в країні відчувається нестача кадрів, тому іноземним спеціалістам раді. З цієї ж причини країна зацікавлена ​​і в іноземних абітурієнтах і готова забезпечити їх працевлаштуванням. Знайти роботу в Ірландії досить просто. Вакансії є практично в будь-якій сфері.

Як отримати візу в Ірландію

ireland

Яка б не була мета Вашої поїздки, Вам обов’язково потрібна віза для в’їзду в країну. Винятком є ​​громадяни України (не резиденти), які планують короткострокові туристичні, гостьові та ділові поїздки в Ірландію, маючи вже діючу візу до Великої Британії категорії Standard Visitor. Єдиною вимогою є те, що ця віза повинна хоча б раз бути використана за прямим призначенням, тобто для в’їзду у Велику Британію не з метою транзиту.

Віза в Ірландію відкривається в Києві, в консульстві, але документи розглядаються в посольстві в Москві. Терміни оформлення візи в Ірландію складають в середньому 10 робочих днів. Подавати документи можна не раніше, ніж за 3 місяці до планованої поїздки. Паспорт повинен бути дійсний не менше, ніж 6 місяців після виїзду з країни, якщо Ви відкриваєте короткострокову візу, і не менше, ніж 12 місяців, якщо Ви оформляєте довгострокову візу. Особиста присутність не потрібна – документи може подати Ваш представник. Не потрібен також і попередній запис – документи можна подати з понеділка по четвер в порядку живої черги. Вартість візи в Ірландію залежить від її категорії та складається тільки з візового збору, який сплачується безпосередньо на подачі в консульстві. Яка віза потрібна залежить від Ваших цілей і планів.

Види віз в Ірландію

Туристическая виза в Англию

Туристична віза

в Ірландію надається з метою відпочинку та відвідування історичних і культурних пам’яток країни...

Туристична віза в Ірландію надається з метою відпочинку та відвідування історичних і культурних пам’яток країни. Головне, що потрібно довести, це те, що у Вас достатньо коштів для поїздки та немає планів залишитися там довше, ніж це дозволяє Ваша віза. Туристична віза буває двох видів:
• одноразова – дозволяє 1 в’їзд і термін її дії залежить, зазвичай, від тривалості запланованої поїздки.
• мультивіза – дає право на декілька в’їздів, але знаходитись в Ірландії, в цілому, можна не більше 90 днів. Крім того, слід довести необхідність багаторазових в’їздів.
Ціна на одноразову та мультивізу відрізняється.

Гостевая виза в Англию

Гостьова віза

в Ірландію для українців відкривається на підставі запрошення від родичів або друзів англійською мовою...

Гостьова віза в Ірландію для українців відкривається на підставі запрошення від родичів або друзів. Зробити запрошення може як громадянин Ірландії, так і іноземець, який на законних підставах проживає в Ірландії. В будь-якому випадку, стороні , яка запрошує, потрібно показати свій паспорт і квитанції про оплату комунальних послуг за декілька місяців, а також виписку з банку, якщо він/вона бере на себе витрати, пов’язані з приїздом гостя. Заявникам з України, щоб відкрити гостьову візу в Ірландію, слід надати довідку з роботи і з банку, навіть якщо спонсором поїздки є запрошуюча сторона.

biznes

Бізнес віза

в Ірландію оформляється для короткострокових поїздок в ділових цілях, але не дає права на працевлаштування...

Бізнес віза в Ірландію оформляється для короткострокових поїздок в ділових цілях, але не дає права на працевлаштування. Свідченням мети поїздки є запрошення від ірландської сторони із зазначенням прізвища, імені та паспортних даних особи, яка запрошується, мети та тривалості візиту, а також із зазначенням того, хто бере на себе відповідальність за забезпечення проживання під час перебування гостя в Ірландії. Решта документів, які подає заявник, необхідно перекласти на англійську мову, якщо вони видані українською чи російською. Переклад документів для візи в Ірландію повинен бути завірений бюро перекладів.

stud

Студентська віза

в Ірландію необхідна громадянам України, які були зараховані на курс навчання тривалістю більше, ніж 3 місяці...

Студентська віза в Ірландію необхідна громадянам України, які були зараховані на курс навчання тривалістю більше, ніж 3 місяці. Підставою для подачі на цю категорію візи є запрошення від навчального закладу, в якому повинні бути вказані детелі курсу, його вартість і сума, яка вже була оплачена студентом. Якщо вартість курсу становить менше 6 000 євро, вона повинна бути повністю оплачена до початку оформлення візи в Ірландію. Якщо більше, Ви повинні заплатити мінімум 6 000 євро. Це мінімальна сума, яка є вимогою для імміграції. Однак коледж, в якому Ви хочете навчатися, може запросити й повну оплату.

work

Робоча віза

в Ірландію дає право офіційного влаштування на роботу в цій країні...

Робоча віза в Ірландію дає право офіційного влаштування на роботу в цій країні. Щоб відкрити візу в Ірландію цієї категорії, Ви повинні мати дозвіл на роботу (Work permit), який оформляється роботодавцем в Департаменті підприємництва, торгівлі та зайнятості (Department of Enterprise, Trade and Employment). Дозвіл буває декількох видів, залежно від робіт, які планує виконувати заявник. Термін розгляду візи становить в середньому 8 тижнів. Щоб цей період не зайняв більше часу, список документів на візу в Ірландію повинен бути повним.

startup

Стартап віза

в Ірландію дає право підприємцям-новаторам відкривати свій бізнес і постійно проживати в країні...

Стартап віза в Ірландію дає право підприємцям-новаторам відкривати свій бізнес і постійно проживати в країні. Щоб її отримати, потрібні інвестиції розміром від 50 000 євро та схвалення Вашої інноваційної бізнес-ідеї спеціальною комісією – Independent Evaluation Committee. Вартість розгляду такої заявки 350 євро, які не повертаються незалежно від рішення цієї комісії. У разі позитивного рішення, Ви зобов’язані відкрити той бізнес, який описаний у Вашій заявці та займатися виключно ним. Це та категорія візи, для відкриття якої, потрібна допомога в оформленні не тільки візових фахівців, а й юристів.

suprug

Сімейна віза

в Ірландію відкривається з метою перебування в країні більше 90 днів найближчих родичів громадянина/резидента Ірландії...

Сімейна віза в Ірландію відкривається з метою перебування в країні більше 90 днів найближчих родичів громадянина/резидента Ірландії: дружини/чоловіка, дітей/батьків. Щоб її отримати, родич в Ірландії повинен показати дохід не менш як 40 000 євро за 3 роки та довідку з банку за півроку. Довідку з банку повинен показати й аплікант. Терміни розгляду сімейної візи можуть зайняти до 6 місяців, але отримавши її, Ви зможете подавати заяву на возз’єднання сім’ї і постійне місце проживання.

wending

Віза нареченої/нареченого

в Ірландію оформляється на підставі підтвердження з РАГСу про Ваш намір вступити в шлюб...

Віза нареченої/нареченого в Ірландію оформляється на підставі підтвердження з РАГСу про Ваш намір вступити в шлюб. Також потрібно показати історію Ваших відносин, при цьому особисті зустрічі – обов’язкова вимога. Якщо хтось із пари раніше був одружений, слід подавати не тільки свідоцтво про розлучення чи смерть чоловіка/дружини, а й свідоцтво про шлюб. Ця категорія візи відноситься до короткострокових віз, тому Ви зможете перебувати на території Ірландії не довше 3-х місяців і Вам доведеться довести, що після закінчення цього періоду Ви плануєте повернутися на батьківщину.

tranzit

Транзитна віза

в Ірландію потрібна, щоб пересікти аеропорт/морський порт країни на шляху до іншого пункту призначення...

Транзитна віза в Ірландію потрібна, щоб пересікти аеропорт/морський порт країни на шляху до іншого пункту призначення. Ця віза не дає права проходити через прикордонний контроль. Якщо ж Вам доведеться його пройти з будь-яких причин, потрібно буде оформити візу для короткострокового перебування. Тому, перш, ніж вирушити у подорож, зв’яжіться зі своєю авіакомпанією та уточніть умови пересадки. Перед тим, як подати заявку на отримання ірландської транзитної візи, ви повинні мати візу до країни, до якої подорожуєте. Вам не дадуть ірландську транзитну візу, якщо у вас немає візи до кінцевого пункту призначення.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

на оформлення візи і ми зв’яжемося з Вами    172 запросов за 0,265 секунд.