Віза в Німеччину

Німеччина – країна футболу, кращих автомобілів, відмінного пива, простої та смачної кухні, чудових музеїв, ідеальних доріг і гучних фестивалів. Про німецьку якість і педантичність ходять легенди. Ця країна багатогранна та гостинна і кожен, незалежно від цілей поїздки, буде відчувати себе тут, як вдома.

Німеччина, яка може похвалитися чарівною природою, незрівнянної архітектурою та великою кількістю розваг, цікава не тільки туристам. Ця країна по праву вважається центром європейської освіти, а також є одним з лідерів за якістю освіти в усьому світі. Диплом німецького університету прикрасить будь-яке резюме та надасть блискучі кар’єрні перспективи. Крім цього, вартість навчання тут більш ніж доступна. Тому студентська віза до Німеччини – найпопулярніша категорія віз серед українців після скасування візового режиму.

Трудові візи до Німеччини користуються трохи меншим попитом, але, все ж, є досить популярною категорією, адже офіційне працевлаштування в цій країні – це високі стандарти, гідна заробітна плата та комфортні умови праці. Найбільш затребуваними професіями в Німеччині для іноземців в 2020 р. є програмісти, електрики, фахівці з догляду за хворими та будівельні інженери.

Як отримати візу в Німеччину

reichstag

З відкриттям європейських кордонів, багато хто цікавиться, чи потрібна віза до Німеччини. Все залежить від цілей поїздки та наявності біометричного паспорта. Якщо паспорт є та Ви плануєте відвідати країну в якості туриста чи з’їздити в гості до знайомих, то ні туристична, ні гостьова віза в Німеччину не потрібна. Це стосується і бізнес візи. Якщо ж Ваша мета – офіційне працевлаштування, оформити робочу візу до Німеччини все-таки доведеться. Потрібна також і навчальна віза, якщо Ви плануєте отримати освіту в цій країні.

Відкрити візу до Німеччини можна в посольстві в Києві, або в одному з візових центрів в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові та Одесі – залежить від типу візи. Візові центри працюють з Шенгенськими візами та деякими категоріями національних віз. Процедура схожа і в посольстві, і в ВЦ:

  • визначення типу візи та місця подачі;
  • підготовка документів;
  • запис на подачу (онлайн або по телефону);
  • подача документів, оплата візових і сервісних зборів при необхідності, здача біометричних даних;
  • отримання паспорта з візою.

Типи віз у Німеччину

Студенческая виза

Студентська віза

в Німеччину відкривається в тому випадку, якщо тривалість навчання планується довше, ніж 3 місяці...

Студентська віза в Німеччину відкривається в тому випадку, якщо тривалість навчання планується довше, ніж 3 місяці. Для її оформлення, в першу чергу, слід отримати запрошення від навчального закладу. Також потрібне підтвердження наявності достатніх коштів для навчання та проживання. Таким підтвердженням є блокований рахунок, відкритий в німецькому банку. Сума залежить від тривалості перебування в країні, з розрахунку мінімум 853 євро на місяць. Блокований рахунок не потрібен в тому випадку, якщо студент наперед оплатив вартість проживання та навчання, і навчальний заклад це підтверджує.

Рабочая виза

Робоча віза

в Німеччину для українців потрібна незалежно від запланованого періоду перебування в країні...

Робоча віза в Німеччину для українців потрібна незалежно від запланованого періоду перебування в країні. Будь-яке працевлаштування по «безвізу» – незаконне та може привести до величезних штрафів, депортації та заборони на в’їзд до Європи. Щоб отримати робочу візу до Німеччини, слід подати оригінал підписаного з роботодавцем контракту чи письмової згоди про прийом на роботу, що містить інформацію про вид запланованої діяльності, її тривалість, кількість робочих годин, місце роботи та розмір оплати праці, а також підтвердження Вашої кваліфікації. Посольство може вимагати й інші документи, в залежності від ситуації.

Виза Start-up

Стартап віза

в Німеччину відноситься до категорії робочих віз, які відкриваються з метою працевлаштування в якості самостійного підприємця...

Стартап віза в Німеччину відноситься до категорії робочих віз, які відкриваються з метою працевлаштування в якості самостійного підприємця. Головною вимогою є наявність бізнес-плану, інноваційної ідеї та фінансування. Крім того, організація повинна бути зареєстрована в Німеччині. Бізнес-план повинен бути затверджений спеціальною комісією та містити опис і документальне підтвердження наступних пунктів:
• план капіталовкладень і фінансування;
• освітлення профілю фірми;
• маркетингова стратегія та планування прибутку;
• дані про заплановану кількісті робочих місць;
• пояснення позитивного впливу даного проекту на сферу інновацій та досліджень.

null

Сімейна віза

в Німеччину видається одному з подружжя чи неповнолітнім дітям з метою возз’єднання сім’ї...

Сімейна віза в Німеччину видається одному з подружжя чи неповнолітнім дітям з метою возз’єднання сім’ї. Для возз’єднання з чоловіком/дружиною, крім свідоцтва про шлюб, заявнику знадобиться також наявність сертифіката про знання німецької мови. Для неповнолітніх дітей такої вимоги немає, але потрібен дозвіл на виїзд від другого з батьків, якщо він/вона залишається на батьківщині. Для оформлення цієї категорії візи також слід показати наявність житла та достатніх коштів для утримання всієї сім’ї у приймаючої сторони.

null

Віза нареченої / нареченого

оформляється з метою укладення шлюбу та подальшого проживання в Німеччині

Віза нареченої/нареченого оформляється з метою укладення шлюбу та подальшого проживання в Німеччині. Для цього слід подати письмове підтвердження подачі заяви від німецького РАГСу (оригінал) із зазначенням дати одруження. Нареченому/нареченій з Німеччини також потрібно написати заяву про намір спільного проживання в країні та про покриття всіх витрат, пов’язаних з реєстрацією та церемонією. Апліканту з України доведеться довести рівень знань німецької за допомогою офіційного сертифікату.

Безвіз

З 11 червня 2017 року громадяни України, які є власниками біометричних паспортів, мають право на в’їзд до країн Шенгенської угоди без попереднього оформлення візи...

З 11 червня 2017 року громадяни України, які є власниками біометричних паспортів, мають право на в’їзд до країн Шенгенської угоди без попереднього оформлення візи. Термін перебування за кордоном по безвізу не повинен перевищувати 90 днів протягом 6 місяців. Щоб не помилитися в підрахунках, якщо Ви часто подорожуєте, варто скористатися спеціальним калькулятором, наприклад, на офіційному сайті Єврокомісії. Слід пам’ятати, що не всі країни Євросоюзу є країнами Шенгензони. З іншого боку, не всі «шенгенські» країни входять до складу ЄС як, наприклад, Швейцарія.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

на оформлення візи і ми зв’яжемося з Вами



    176 запросов за 0,510 секунд.