Віза в Польщу

Польща полонить своєю багатою історією, пам’ятками старовини, культурними досягненнями, мальовничими ландшафтами, та перш за все, гостинністю й дружелюбністю жителів. Щорічно її відвідує більше десятка мільйонів туристів і кожен знаходить щось цікаве для себе: музеї та театри, виставки та галереї, концертні зали та музичні фестивалі.

Приваблива РП для українців і в плані навчання, що зовсім не дивно. Освіта тут доступна та є можливість вибору мови навчання (польська чи англійська). Крім того, не потрібні результати випускних іспитів, а польську мову, яка близька за звучанням до української, швидко освоїти не складе жодних труднощів. Навчання в Польщі – це не тільки якісна освіта, а й диплом, який визнається в усьому світі. Це Ваша успішна кар’єра та гарантоване майбутнє.

Популярна Польща й серед українців, які шукають роботу за кордоном, що теж цілком зрозуміло. В першу чергу, це пов’язано з можливістю непогано заробити, а також отримати посвідку на проживання без особливих труднощів. Друга причина – це територіальна близькість з Україною – дістатися до Польщі можна будь-яким видом транспорту, а дорога займає набагато менше часу, ніж в інші країни Європи. Приваблює багатьох також досить високий рівень життя та хороше ставлення до іноземців.

Як оформити візу в Польщу

polandЯкщо Ви громадянин України, у Вас є біометричний закордонний паспорт і Ви плануєте короткострокову поїздку в Польщу, Вам не потрібна ні туристична, ні гостьова, ні бізнес віза. Проте, при перетині кордону, Вас можуть попросити пред’явити документи, що підтверджують мету візиту, наявність житла чи коштів для поїздки. І, якщо в офіцера прикордонної служби виникнуть якісь сумніви, він має право дати Вам відмову у в’їзді в країну. Тому, рекомендується мати з собою підтвердження бронювання готелю чи адресу та паспортні дані того, до кого Ви їсте в гості, запрошення на конференцію чи семінар, медичну страховку, грошові кошти. Також слід пам’ятати про те, що «безвіз» дозволяє необмежену кількість в’їздів, але має обмеження по тривалості перебування в Європі – в сумі 90 днів протягом півроку. Якщо Ви часто подорожуєте та сумніваєтеся чи не порушуєте допустимі терміни, використовуйте «шенгенський калькулятор» на сайтах достовірних джерел.

Якщо ж Ви плануєте знаходиться в Польщі більше, ніж 3 місяці, Вам слід отримати візу відповідної категорії. Зробити це можна як в одному з 11 візових центрів, так і в посольстві/консульстві Польщі в Україні. Кожен візовий центр або Генеральне консульство відповідають конкретному консульського округу, а подаватися можна тільки в тому, до якого Ви належите (залежить від прописки). Щоб забронювати дату подачі, попередньо слід сплатити сервісний збір в будь-якому відділенні Кредо Банку чи Ідея Банку. Також обов’язково мати оригінал медичної страховки на весь період перебування в Польщі, чек про її оплату, фотографію та заповнену анкету на візу. В день подачі документів, необхідно також буде сплатити візовий збір, якщо такий вимагається, та здати біометричні дані.

Види віз у Польщу

Студенческая виза

Студентська віза

в Польщу потрібна аплікантам, які планують поїздку з метою навчання в школі, коледжі, університеті, тощо...

Студентська віза в Польщу потрібна аплікантам, які планують поїздку з метою навчання в школі, коледжі, університеті, тощо. Щоб її відкрити, крім запрошення від навчального закладу, потрібен нотаріальний лист про спонсорство від батьків, а дітям, молодше 18 років, ще й дозвіл на виїзд. Аплікант також повинен продемонструвати наявність коштів на навчання та проживання. Вартість проживання можна розрахувати за наступною формулою: (701 злотих * кількість місяців) + (вартість 1 місяця проживання в гуртожитку чи оренди * кількість місяців) + 200 злотих.
Скільки коштує віза цієї категорії, залежить від того, як терміново вона Вам потрібна. Якщо Ви подались в стандартному режимі (термін отримання візи до 60 днів), візовий збір відсутній. Якщо ж у Вас є вагомі підстави, Генеральне Консульство Польщі може дозволити прискорений розгляд заяви за додаткову плату (30 євро).

Рабочая виза

Робоча віза

в Польщу відкривається в разі офіційного працевлаштування на період довше, ніж 90 днів...

Робоча віза в Польщу відкривається в разі офіційного працевлаштування на період довше, ніж 90 днів. Підставою є офіційне запрошення від роботодавця на фірмовому бланку, з підписом, печаткою та завірене в повітовому бюро праці. Запрошення буває декількох видів:
• Заява про доручення на виконання робіт – видається для робіт строком не більше 6 місяців протягом року.
• Свідоцтво про внесення заявки до реєстру сезонних робіт – виписується для сезонних робіт тривалістю не більше, ніж 9 місяців.
• Дозволи на роботу для іноземця на території РП – дає право на роботу протягом усього року.
Якщо тривалість виконуваних робіт не перевищує 90 днів, трудова віза не потрібна.
Скільки робиться віза в Польщу цієї категорії, залежить від індивідуальних обставин, але в середньому це займає до 2 місяців.

Виза Start-up

Стартап віза

в Польщу не є окремою категорією, а відноситься до національної візи для членів правління фірми...

Стартап віза в Польщу не є окремою категорією, а відноситься до національної візи для членів правління фірми. Щоб її отримати, Вам потрібно мати стартап-компанію, зареєстровану в судовому реєстрі РП. Польща дуже прихильна до різного виду стартапів і готова надати їм максимально комфортні умови для розвитку. Вже сьогодні уряд вклав понад 15 млрд євро в інновації, в тому числі й іноземні. Після закінчення 5 років проживання на території Польщі, можна подавати документи на посвідку на проживання довгострокового резидента ЄС або карту побиту.

null

Сімейна віза

в Польщу – це дозвіл на возз’єднання сім’ї польських громадян з іноземцями...

Сімейна віза в Польщу – це дозвіл на возз’єднання сім’ї польських громадян з іноземцями. Польським законодавством визначено досить вузький список членів сім’ї, які підлягають безумовному возз’єднанню:
• чоловік/дружина (доказом є свідоцтво про шлюб);
• неповнолітня дитина, в тому числі й усиновлена (свідоцтво про народження, рішення суду/опікунської ради).
У деяких випадках возз’єднання можливо і з іншими родичами, але для цього слід довести необхідність їх проживання на території РП. Це може бути фінансова залежність або стан здоров’я, наприклад.

null

Віза нареченої / нареченого

в Польщу не потрібна, якщо Ви не плануєте перебувати там більше 90 днів...

Віза нареченої/нареченого в Польщу не потрібна, якщо Ви не плануєте перебувати там більше 90 днів. Але, щоб укласти шлюб на території РП, потрібен документ, який Україна не видає з 2011 року – довідка про відсутність перешкод для укладення шлюбу. Тому, перш ніж подати заяву, українським громадянам слід отримати рішення польського суду про отримання звільнення від подачі такого документа. Також знадобляться паспорта молодят, свідоцтва про народження та квитанція про сплату гербового збору.

Безвіз

З 11 червня 2017 року громадяни України, які є власниками біометричних паспортів, мають право на в’їзд до країн Шенгенської угоди без попереднього оформлення візи...

З 11 червня 2017 року громадяни України, які є власниками біометричних паспортів, мають право на в’їзд до країн Шенгенської угоди без попереднього оформлення візи. Термін перебування за кордоном по безвізу не повинен перевищувати 90 днів протягом 6 місяців. Щоб не помилитися в підрахунках, якщо Ви часто подорожуєте, варто скористатися спеціальним калькулятором, наприклад, на офіційному сайті Єврокомісії. Слід пам’ятати, що не всі країни Євросоюзу є країнами Шенгензони. З іншого боку, не всі «шенгенські» країни входять до складу ЄС як, наприклад, Швейцарія.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

на оформлення візи і ми зв’яжемося з Вами



    176 запросов за 0,549 секунд.