Віза в США

Сполучені Штати Америки – земля, де змішалися нації та звичаї, переплелася реальність із фантазією. Тут сувора краса Ніагари змінюється безпечністю сонячної Флориди, а синява Тихого океану – безумством фарб неонових вогнів Лас-Вегаса. Америка не схожа на жодну іншу країну, й побувати в ній хоча б раз в житті потрібно неодмінно. США вважаються важливим центром освітнього туризму. Тут знаходяться престижні університети, які приваблюють багатьох іноземних студентів: Гарвардський, Єльський, Стенфордський, Прінстонський. Багато хто закохується в цю країну з першого погляду. Це також найбільший центр світової економіки, в якому укладаються угоди на мільйони доларів. Тому зовсім не дивно, що ця країна пропонує різні типи віз: від туристичних, до віз інвестора, в залежності від цілей поїздки.

Відкрити візу в США можна тільки в Києві. Особиста присутність потрібна лише особам, які досягли 14-річного віку, а діти у віці від 14 до 16 років повинні подаватися в супроводі одного з батьків. Це одне з небагатьох консульств, яке не вимагає перекладу документів для оформлення візи. Крім того, в більшості випадків, своє рішення консул озвучує відразу, на співбесіді. Ще однією особливістю візового процесу в цю країну є те, що ніколи не відомо, на який період буде видана віза, і на яких умовах. Наприклад, туристичну візу в США можуть відкрити на 10 років, на півроку чи тільки на період, зазначений в анкеті. Також консул може зробити позначку про мету поїздки – в такому випадку віза буде дійсна виключно для поїздок з цією метою.

Як отримати візу в США

statue-of-libertyЩоб відкрити візу в США, слід дотримуватися певного алгоритму:

  • визначитися з метою поїздки та типом візи;
  • вивчити всі вимоги та підготувати необхідні документи;
  • заповнити анкету на візу;
  • сплатити консульський збір у відділення Райфайзен Банк Аваль;
  • призначити дату співбесіди;
  • відвідати консульство й пройти інтерв’ю з консулом.

Вартість візи в США залежить від її категорії. Мінімальна ціна – 160 дол. Дізнатися детальніше, скільки коштує віза в США, а також отримати допомогу в її оформленні, можна у фахівців профільних компаній, мінімізувавши, таким чином, вірогідність відмови.

Категорії віз в США

Туристическая виза в Англию

Туристична віза

в США призначена для тимчасового перебування в США з метою туризму.

Туристична віза в США призначена для тимчасового перебування в США з метою туризму. Щоб відкрити цю категорію, слід переконати консула, що:
• Ваша мета – туризм (бронь готелю, план поїздки, тощо);
• Ви не плануєте перевищувати заплановані терміни перебування в США та повернетеся на батьківщину після закінчення поїздки (квиток назад, довідка з роботи, наявність власного житла, тощо);
• у Вас є достатньо коштів для оплати поїздки (довідки з банку, довідка про заробітну плату).

Гостевая виза в Англию

Гостьова віза

в США для українців відкривається в тому випадку, якщо у заявника є родичі чи друзі в Америці...

Гостьова віза в США для українців відкривається в тому випадку, якщо у заявника є родичі чи друзі в Америці, родинні чи дружні стосунки з якими можна довести. Підставою для видачі візи служить запрошення від приймаючої сторони, оформлене в довільній формі. Крім того, обов’язково потрібно показати, що Ваші друзі чи родичі проживають на території США на законних підставах: паспорт громадянина Сполучених Штатів, посвідка на проживання, віза, яка дозволяє запрошувати гостей.

biznes

Бізнес віза

в США видається для ділових поїздок і не дає права на роботу.

Бізнес віза в США видається для ділових поїздок і не дає права на роботу. По цій візі дозволяються багаторазові в’їзди на територію США з метою вирішення ділових питань, відвідування виставок і конференцій, ведення переговорів, тощо. Віза відкривається максимум на 10 років, але не завжди. Крім того, частіше за все, категорії туристичних, гостьових і бізнес віз комбінуються та видається одна віза, яка об’єднує всі ці цілі поїздок.

stud

Студентська віза

в США призначена для іноземних громадян, які планують навчання в Америці...

Студентська віза в США призначена для іноземних громадян, які планують навчання в Америці. Ця категорія поділяється на два типи:
• F1 – для навчання в школах, коледжах, університетах;
• М1 – для навчання на неакадемічних програмах, наприклад, професійна підготовка.
Студентська віза не дає права на навчання в державних школах до 8 класу, а також на програмах, які фінансуються державою. Іноземці можуть отримати візу F1 для навчання в державній школі тільки з 9 класу та строком не довше, ніж 12 місяців.

work

Робоча віза

видається для роботи в США. Щоб її отримати, роботодавець зобов’язаний подати заповнену спеціальну форму (петицію)

Робоча віза видається для роботи в США. Щоб її отримати, роботодавець зобов’язаний подати заповнену спеціальну форму (петицію) до Служби громадянства та імміграції. Після її затвердження, він отримає повідомлення про це, і тільки в такому випадку апліканту можна призначати співбесіду в консульстві. Потрібно розуміти, що наявність петиції не гарантує ще відкриття візи. Аплікант повинен відповідати й іншим вимогам, в залежності від роботи, яку він планує виконувати в Америці.

startup

Стартап віза

в США відноситься до категорії віз для інвесторів.

Стартап віза в США відноситься до категорії віз для інвесторів. Для її отримання, аплікант повинен володіти не менш ніж 15% стартапу, брати активну участь в його діяльності, а також показати, що компанія має потенціал для розширення та надання нових робочих місць, свідченням чого можуть бути вже отримані кошти американських інвесторів.

suprug

Сімейна віза

відноситься до категорії імміграційних віз США та призначена для возз’єднання сім’ї

Сімейна віза відноситься до категорії імміграційних віз США та призначена для возз’єднання сім’ї. Для цього громадянин або резидент США повинен подати відповідну петицію до Служби громадянства та імміграції, довести родинні зв’язки з аплікантом, а також показати наявність коштів, достатніх для утримання всієї родини. Тільки маючи затверджену петицію, заявнику з України слід призначати дату співбесіди.

wending

Віза нареченої/нареченого

призначена для іноземців, які планують одружитися з громадянином США...

Віза нареченої/нареченого призначена для іноземців, які планують одружитися з громадянином США. Вона дозволяє апліканту приїхати в Америку, та протягом 90 днів з моменту прибуття укласти шлюб. Після цього, новоспечені чоловік/дружина повинні подати заявку на отримання статусу постійного жителя. Перед подачею на візу, заявники повинні пройти обов’язкове медичне обстеження в авторизованої клініці.

Інші

Консульство США відкриває й інші категорії віз, серед яких візи для релігійних працівників

Консульство США відкриває й інші категорії віз, серед яких візи для релігійних працівників, домашніх працівників, журналістів і працівників ЗМІ, членів екіпажу, інвесторів, а також туристів, яким необхідна «зупинка» в США на шляху в іншу країну.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

на оформлення візи і ми зв’яжемося з Вами    182 запросов за 1,007 секунд.