Віза нареченого/нареченої

У наш час шлюб між громадянами з різних країн – звичне явище. Тим не менш, це не сильно полегшило життя майбутньому подружжю в рамках документального оформлення. До сих пір, такі пари стикаються з безліччю бюрократичних труднощів, найбільшою з яких, є оформлення шлюбної візи. Так як найчастіше все ж дівчата виходять заміж за громадянина іншої країни та переїжджають до нього, найбільш поширеною назвою цієї категорії є «віза нареченої». Незважаючи на це, вся інформація стосується і чоловіків, які після одруження планують переїхати до рiдної країни своєї обраниці.

Таким чином, віза нареченого / нареченої – це категорія візи, на яку слід подаватися тим, хто планує укласти шлюб з громадянами іншої країни та переїхати в цю країну на постійне місце проживання. Цей вид візи гарантує тому, хто її отримав, деякі привілеї, проте це не означає, що ним слід замінювати інші категорії, наприклад, гостьові візи. Оформляти візу нареченого в Україні слід виключно в тому випадку, якщо Ви остаточно вирішили одружитися. Якщо ж Ви плануєте поїздку просто, щоб зустрітися зі своїм коханим або коханою, краще відкрити гостьову чи туристичну візу.

Скільки робиться віза нареченої/нареченого та термін її дії

passport visa

Як правило, віза нареченої/нареченого відкривається на три місяці, іноді на шість. За цей час закохані повинні узаконити свої стосунки, або ж той, хто приїхав в країну, повинен з неї виїхати. Якщо пара не передумала, але з яких-небудь причин не встигла одружитися, доведеться повторно подаватися на візу. Однак, існує негласне правило, що якщо Ви не скористалися шлюбної візою за призначенням, повторно її навряд чи видадуть. Більш того, в такому випадку буде складно навіть отримати інший тип візи, наприклад студентську.

Після укладення шлюбу, шлюбну візу слід поміняти на посвідку на проживання.

Терміни оформлення візи нареченої/нареченого залежать від країни та коливаються від 2 – 3 тижнів до 6 – 12 місяців, і навіть більше року. Якщо ж у відповідних органів виникнуть додаткові питання, процес може затягнутися на довше. Іноді, закохані не хочуть чекати так довго та приймають рішення подаватися на туристичну або гостьову візу. Цього не слід робити з кількох причин:

  • по-перше, якщо шлюб відбудеться по туристичній візі, в подальшому можуть виникнути складнощі з отриманням дозволу на проживання, дозволу на роботу або навчання;
  • по-друге, якщо з якихось причин Ви отримаєте відмову, то в майбутньому отримати шлюбну візу буде набагато складніше.

Деякі пари цікавляться термінової візою нареченого / нареченої. На їхнє розчарування, такого поняття не існує. Винятком може бути Велика Британія, якщо обидва партнери не є громадянами цієї держави, але вирішили укласти шлюб на її території без планів на постійне місце проживання.

Як отримати візу нареченого/нареченої

виза-получить

Головною вимогою для отримання шлюбної візи є щирість почуттів і намірів. Тому, майбутнім молодятам доведеться довести, що їхні стосунки справжні та шлюб не буде фіктивним. Для цього слід підтвердити документально факт особистих зустрічей за допомогою авіаквитків, спільних фотографій романтичного характеру, листування, подарунків. Іноді питання в анкеті чи під час співбесіди можуть носити неетичний і навіть інтимний характер.

Важливим фактором є і спосіб знайомства. Наприклад, деякі країни, в тому числі Сполучене Королівство та Південно-Африканська Республіка, не надто прихильні до знайомств через шлюбне агентство, так як прийнято вважати, що шлюби, які укладаються після такого знайомства в більшості своїй фіктивні. Проте, по відношенню до знайомств через інтернет або оголошенням в газеті, таких упереджень не існує.

Не на руку можуть зіграти й попередні штампи в паспорті, а саме минулі візи цієї категорії. Отже, бажано, щоб Ваша візова історія не була заплямована такими позначками.
Само собою зрозуміло, що судимості, перебування під слідством, адміністративні порушення, підозра в причетності до терористичних угруповань можуть несприятливо вплинути на рішення по візі. Труднощі можуть виникнути також і в результаті порушення імміграційних норм і законів у минулому.

Важливу роль відіграє і стан здоров’я. Тому, щоб переконається, що у претендента на візу немає важких захворювань, деякі країни, наприклад США чи Австралія, вимагають пройти медичне обстеження в одній з авторизованих клінік. Як правило, перевіряється наявність щеплень, стан легенів і крові.

Іноді потрібне знання державної мови.

Також до уваги береться фінансове положення нареченого чи нареченої та наявність у них житлоплощі для спільного проживання.

Документи на візу нареченої / нареченого

Оформлення шлюбної візи майже повністю лягає на плечі того, до кого переїжджає друга половинка. Саме вони повинні ініціювати процес подачі заявки на візу. Для цього слід звернутися в міграційну службу у себе на батьківщині для отримання дозволу на шлюб. Процес оформлення в кожній країні різний, але в більшості випадків потрібна буде наступна інформація про нареченого та наречену:

  • відомості про громадянство;
  • паспортні дані;
  • контактні дані;
  • документальні підтвердження реальних зустрічей: авіаквитки, спільний відпочинок, знімки, відео, листування, які свідчать про серйозність і щирість почуттів і намірів;
  • документи, що підтверджують фінансове становище;
  • свідоцтва про розірвання попередніх шлюбів і народження дітей, якщо є.

У той же час, заявник заповнює анкету на візу нареченого та нареченої, готує документи в Україні та подає їх разом зі шлюбним запрошенням. Крім документів, які були потрібні нареченому/нареченій для отримання дозволу на шлюб, тому, хто подається на візу, може знадобитися довідка про несудимість і медична довідка від авторизованої установи. Також слід сплатити візовий збір. Вартість візи нареченого чи нареченої залежить від країни.

Майбутнє подружжя з великою готовністю відносяться до подолання всіх перешкод на їхньому шляху. Але, щоб досягти своєї мети та щоб все пройшло гладко, підготуватися слід заздалегідь, а оформити візу нареченої / нареченого допоможуть фахівці, у яких є досвід в цих справах.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

на оформлення візи та ми зв’яжемось з Вами



    167 запросов за 0,665 секунд.