Віза в ПАР

Південно-Африканська республіка – одна з найбільш розвинених країн Африки, яка славиться цікавою природою, найкращими в світі виноградниками та білосніжними пляжами. Поєднання давньої африканської історії та дикої природи з усіма досягненнями європейської цивілізації робить відпочинок тут дійсно незабутнім. У ПАР є родовища алмазів, золота, урану, а ще вона поставляє в Україну вугілля. Тому цілком зрозуміло, що в ПАР їдуть як туристи, так і бізнесмени.

ПАР складно назвати популярним серед українців місцем для отримання освіти чи працевлаштування. Проте, охочі все-таки знаходяться та зовсім не шкодують про свій вибір.

Іноземні працівники високо цінують, що тут дуже строго дотримуються трудових договорів і стежать за кількістю робочих годин. Якщо такі були перевищені, заробітна плата подвоюється. А студентів з інших країн приваблює англійська мова та невисока вартість навчання, а також екзотика цієї держави – адже тільки в Африці корпус університету може знаходитись в п’яти хвилинах ходьби від пляжу чи крокодилової ферми.

Як отримати візу в ПАР

mountainВіза в ПАР для українців є обов’язковою. Отримати її складніше, ніж в інші країни Африки, але при відповідальному підході до справи та допомозі фахівців, можливо. Посольство ПАР в Україні знаходиться в Києві та його консульський відділ приймає відвідувачів з понеділка по п’ятницю з 9.30 до 12.30. Попередній запис не потрібен, а ось особиста присутність – обов’язкова. Всі документи на візу повинні мати переклад на англійську мову, якщо вони видані українською чи російською.

Короткострокові візи в більшості випадків отримують на термін, зазначений в анкеті, з коридором в 90 днів, довгострокові – на період дії підстави для їх видачі (період навчання, термін дії робочого контракту, тощо). Оформлення візи в ПАР для короткострокових поїздок займає ДО 5, для довгострокових ВІД 5 робочих днів.

Види віз в ПАР

Туристическая виза в Англию

Туристична віза

в ПАР є найпопулярнішою категорією в цю країну серед українців...

Туристична віза в ПАР є найпопулярнішою категорією в цю країну серед українців. Для її отримання потрібно надати підтвердження бронювання готелю, з оплатою не менше 30% від суми за всі дні перебування. Також, на відміну від більшості інших країн, ПАР вимагає наявності викуплених авіаквитків. Ще одна особливість в плані документів – надання не тільки довідки про зарплату, а й копій всіх сторінок з відмітками трудової книжки.

Гостевая виза в Англию

Гостьова віза

в ПАР оформляється за умови надання оригіналу запрошення від громадянина/резидента цієї країни...

Гостьова віза в ПАР оформляється за умови надання оригіналу запрошення від громадянина/резидента цієї країни. Цей документ повинен бути підписаний особисто особою, що запрошує, та відправлений поштою (не факсом або по e-mail) заявнику. У запрошенні повинні бути вказані паспортні та контактні дані як сторони, що запрошує, так і тої, яку запрошують, а також інформація про те, ким доводиться гість запрошуючої особи в ПАР. Все це потрібно підтвердити документально.

biznes

Бізнес віза

в ПАР відкривається для короткострокових поїздок (до 30 днів) в ділових цілях...

Бізнес віза в ПАР відкривається для короткострокових поїздок (до 30 днів) в ділових цілях, свідченням яких є запрошення від південноафриканської компанії чи організації. Крім викуплених квитків на літак і частково оплаченого готелю, заявник повинен надати довідку з банку про наявність коштів і рух по рахунку за 3 місяці. Довідка про рух по рахунку – єдиний документ, який не потрібно перекладати англійською.

stud

Студентська віза

в ПАР видається на підставі запрошення на навчання від навчального закладу...

Студентська віза в ПАР видається на підставі запрошення на навчання від навчального закладу, акредитованого Департаментом вищої освіти та навчання (Department of Higher Education and Training). Максимальний термін дії навчальної візи в ПАР – 8 років. Ця віза не дає права отримати ПМЖ, але період, протягом якого іноземець проживав в країні як студент, враховується в загальний термін, необхідний для того, щоб подаватися на посвідку на проживання.

work

Робоча віза

в ПАР ділиться на дві категорії: для тих, у кого вже є запрошення на роботу, та для тих, у кого його немає...

Робоча віза в ПАР ділиться на дві категорії: для тих, у кого вже є запрошення на роботу, та для тих, у кого його немає. Другий тип візи можна отримати на термін до 12 місяців і тільки в тому випадку, якщо Ви є «дефіцитним» фахівцем, згідно з переліком, затвердженим державою. Якщо ж у Вас вже є запрошення на певне місце роботи, Вам потрібно довести, що ця вакансія була загальнодоступною та пропонувалася громадянам ПАР, перш, ніж Ви отримали пропозицію її зайняти.

startup

Стартап віза

в ПАР з’явилася з метою підвищення економічного потенціалу країни та створення нових робочих місць...

Стартап віза в ПАР з’явилася з метою підвищення економічного потенціалу країни та створення нових робочих місць на її території за допомогою залучення іноземних бізнесменів з великим інноваційним потенціалом, досвідом і цінними навичками. Обов’язковою умовою для отримання стартап візи є зарубіжні інвестиції в розмірі не менше 5 млн. рандів. Крім того, 60% співробітників повинні бути громадянами або постійними резидентами ПАР.

suprug

Сімейна віза

в ПАР видається як родичам першого (подружжю, дітям, батькам), так і другого (братам, сестрам) ступеня споріднення...

Сімейна віза в ПАР видається як родичам першого (подружжю, дітям, батькам), так і другого (братам, сестрам) ступеня споріднення. Різниця в тому, що чоловік і жінка, діти, батьки можуть претендувати як на тимчасове, так і постійне місце проживання, в той час, як брати та сестри – тільки на довгострокове, але тимчасове перебування в країні. Ця категорія візи поширюється й на пари, які живуть не менше 2 років у цивільному шлюбі, та на одностатевих партнерів.

wending

Віза нареченої / нареченого

в ПАР відноситься до категорії короткострокових і видається максимум на 1 місяць, протягом якого пара повинна одружитися...

Віза нареченої/нареченого в ПАР відноситься до категорії короткострокових і видається максимум на 1 місяць, протягом якого пара повинна одружитися. Для цього слід подати заяву до департаменту внутрішніх справ і призначити співбесіду з імміграційним офіцером. Результат цієї співбесіди – дозвіл на шлюб, без якого розписатися досить складно. У деяких випадках посольство просить зібрати відразу пакет документів, необхідний для отримання relative permit. Іноді також потрібна присутність нареченого/нареченої з ПАР на співбесіді в посольстві в Україні.

tranzit

Транзитна віза

в ПАР не потрібна, якщо Ви плануєте перебувати на території держави не більше доби, не залишаючи при цьому будівлю аеропорту...

в ПАР не потрібна, якщо Ви плануєте перебувати на території держави не більше доби, не залишаючи при цьому будівлю аеропорту

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

на оформлення візи і ми зв’яжемося з Вами



    184 запросов за 0,692 секунд.