Віза в Австрію

Австрія – невелика країна, яка, тим не менш, може похвалитися розмаїттям пейзажів і різноманіттям культурної спадщини. Величні міста, чарівні села, гори, просторі рівнини, розкішні курорти мінеральних вод, альпійські озера – все це не може не манити жителів інших країн, як в плані туризму, так і імміграції.

Може Австрія запропонувати багато і студентам, в тому числі й іноземним. Тут є все, що потрібно для якісного навчання та комфортного проживання. Топові університети, невисока вартість освіти, безпека, поїздки по всій Європі, можливість підробляти під час навчання та залишитися в країні після нього – це лише деякі переваги навчання в Австрії.

Що стосується працевлаштування, Австрія не є найбільш затребуваною країною серед українців. Хоча слід зазначити, що робота тут – це гарантія гідної заробітної плати та стабільності. Найбільшою популярністю користуються вузькоспеціалізовані напрямки: ІТ, інженерія, біологія, будівництво, але вони вимагають, як і відповідної кваліфікації, так і знань німецької та англійської мов. Не маючи освіти, але володіючи мовами, можна влаштується в сфері готельно-ресторанного бізнесу. Але навіть якщо у Вас немає ні відповідної освіти, ні знань мов, можна влаштуватися, наприклад, нянею в російськомовну родину. Але в будь-якому випадку, буде потрібна трудова віза в Австрію.

Як отримати візу в Австрію

viennaВідкрити візу до Австрії можна в Києві, Львові, Дніпрі, Івано-Франківську та Вінниці. Але якщо Вам потрібна національна віза D, оформляти її слід через посольство в Києві. Для цього потрібно забронювати дату співбесіди, заповнити анкету на візу, зібрати необхідні документи по списку та сплатити консульський збір у посольстві в день подачі. Важливо пам’ятати, що всі документи повинні бути видані чи перекладені на німецьку чи англійську мову та завірені нотаріально. Крім того, в деяких випадках потрібен апостиль (на свідоцтві про народження, наприклад, або довідці про несудимість).

Після укладення угоди про безвізовий режим, тим у кого є біометричний паспорт, не потрібно відкривати ні туристичну, ні гостьову, ні бізнес візу. Але якщо Ви плануєте офіційно працювати чи навчатися, віза в Австрію все-таки потрібна. Деякий час, Австрія дозволяла працевлаштування на сезонних роботах (до 3-х місяців) по біометричному паспорту. Але з 1 жовтня 2017 р., незалежно від тривалості трудового контракту, робочу візу необхідно відкривати всім українцям.

Види віз в Австрію

Студенческая виза

Студентська віза

в Австрію відкривається як в Україні в посольстві, так і в Австрії в магістраті, який є в кожному великому місті...

Студентська віза в Австрію відкривається як в Україні в посольстві, так і в Австрії в магістраті, який є в кожному великому місті. Робити це можна, якщо у Вас є запрошення від навчального закладу та достатньо коштів для оплати навчання та проживання в країні. Терміни оформлення візи до Австрії цієї категорії можуть затягнутися до 6 місяців, тому подаватися слід якомога раніше. Але навіть, якщо Ви не встигли отримати студентську візу до початку навчання, хвилюватися не варто. Можна приїхати до Австрії по «безвізу», адже при подачі Ви не залишаєте паспорт ні в посольстві, ні в магістраті, а тільки пред’являєте його, і дочекатися візи вже в Австрії. Головне не перевищити максимальні терміни перебування в Європі. До речі, забирати візу в будь-якому випадку треба в Австрії, а не в Україні.

Рабочая виза

Робоча віза

в Австрію буває декількох видів...

Робоча віза в Австрію буває декількох видів:
• віза для виконання сезонних робіт;
• віза для виконання висококваліфікованих робіт;
• віза для пошуку роботи.
З моменту відкриття кордонів в рамках «безвізу» та до жовтня 2017 р. для виконання сезонних робіт терміном менше 90 днів робоча віза в Австрію українцям не потрібна. На сьогоднішній день, навіть якщо термін дії Вашого контракту менше 3-х місяців, Вам потрібна віза C Saisonier. Якщо Ви плануєте працювати більше 3-х, але менше 9-ти місяців, Вам варто зайнятися оформленням візи D Saisonier.
Якщо ж у Вас немає поки дозволу на роботу, але Ви плануєте пошукати її «на місці», Вам можуть відкрити візу для пошуку роботи. Ця категорія дає право перебувати на території Австрії до 180 днів. У разі успіху, Ви можете подавати документи на отримання червоно-біло-червоної карти, по якій можна працювати в країні до 2-х років.

Виза Start-up

Стартап віза

в Австрію відкривається не відразу...

Стартап віза в Австрію відкривається не відразу. Спочатку Ваш бізнес проект повинен бути затверджений спеціальною комісією. Після цього, Вам дадуть червоно-біло-червону карту і, якщо протягом 2 років на Вашому підприємстві будуть створені мінімум 2 нових робочих місця, а річний оборот складе не менше 200 тис. євро, Ви можете претендувати на стартап візу, термін дії якої 3 роки. Після закінчення 5 років в цілому, Ви можете подавати документи на отримання посвідки на проживання.

null

Сімейна віза

в Австрію – це посвідка на проживання, яку отримують іноземці, якщо є близькими родичами австрійських громадян...

Сімейна віза в Австрію – це посвідка на проживання, яку отримують іноземці, якщо є близькими родичами (чоловіком/дружиною, дітьми) австрійських громадян. В цьому випадку слід подавати заяву на возз’єднання сім’ї в австрійське відомство у справах іноземців. Поки заявка розглядається, можна оформити національну візу, категорії D, по якій дозволяється перебувати в Австрії до 6 місяців. Основними вимогами для цієї категорії є наявність:
• свідоцтва про шлюб або про народження (в залежності від ситуації);
• житла в Австрії;
• коштів для утримання всієї родини.

null

Віза нареченої / нареченого

в Австрію оформляється, якщо Ви плануєте одружитися з громадянином/громадянкою цієї країни...

Віза нареченої/нареченого в Австрію оформляється, якщо Ви плануєте одружитися з громадянином/громадянкою цієї країни. Для цього обов’язково слід пред’явити повідомлення з австрійського РАГСу про бронювання дати проведення церемонії, а також інші документи, що свідчать про те, що для укладення шлюбу немає жодних перешкод.

Безвіз

З 11 червня 2017 року громадяни України, які є власниками біометричних паспортів, мають право на в’їзд до країн Шенгенської угоди без попереднього оформлення візи...

З 11 червня 2017 року громадяни України, які є власниками біометричних паспортів, мають право на в’їзд до країн Шенгенської угоди без попереднього оформлення візи. Термін перебування за кордоном по безвізу не повинен перевищувати 90 днів протягом 6 місяців. Щоб не помилитися в підрахунках, якщо Ви часто подорожуєте, варто скористатися спеціальним калькулятором, наприклад, на офіційному сайті Єврокомісії. Слід пам’ятати, що не всі країни Євросоюзу є країнами Шенгензони. З іншого боку, не всі «шенгенські» країни входять до складу ЄС як, наприклад, Швейцарія.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

на оформлення візи і ми зв’яжемося з Вами



    176 запросов за 0,572 секунд.