Віза в Канаду

Канада ввібрала в себе все різноманіття сучасного світу та, в той же час, виділяє значні кошти для збереження природних багатств і реставрації історичних пам’яток. Цій північній країні дійсно є що запропонувати навіть найбільш вибагливому мандрівникові. Так як Канада має в своєму розпорядженні величезну територію, нудьгувати тут не доведеться: три океани, шикарні гірськолижні схили, прекрасні парки та заповідники, безліч річок і озер – все це приваблює спортсменів і туристів зі всього світу.

Канада також вважається однією з найосвіченіших країн в світі. Це комфортне місце для навчання з великою кількістю престижних вищих навчальних закладів, в яких можуть навчатися іноземні студенти, в тому числі й українці. Після закінчення університету є можливість залишитися в країні на пару років, щоб застосувати отримані знання на практиці.

Відвідують Канаду і в ділових цілях, адже на сьогоднішній день це одна з найбільш розвинених країн з точки зору економіки. Рівень життя місцевого населення Канади досить високий. Це пов’язано з багатьма факторами, а в першу чергу, з розташуванням країни. На її території знаходиться величезна кількість природних ресурсів, якими країна вміло користується. Також, Канада за час свого розвитку зав’язала дуже тісні ділові та торгові відносини з Францією, США та Великою Британією.

Як отримати візу в Канаду

canada-flagЩоб відвідати Канаду, незалежно від цілей поїздки, громадянам України потрібна віза. Відкрити її можна в Києві чи у Львові. Якщо це Ваша перша поїздка, доведеться здати біометричні дані. Якщо ж Ви вже здавали їх протягом останніх 10 років, подати документи на візу в Канаду може Ваш представник. Є два варіанти, як це зробити:

  • онлайн (для цього потрібно мати доступ до сканера);
  • у візовому центрі (в цьому випадку доведеться сплатити сервісний збір).

Документи на візу слід перекласти на англійську мову та завірити їх в бюро перекладів.

Вартість візи в Канаду, терміни розгляду, а також термін дії візи залежить від її категорії. Щоб все зробити правильно і зменшити ймовірність відмови, краще звернутися за допомогою в отриманні візи до фахівців.

Типи віз у Канаду

Туристическая виза в Англию

Туристична віза

в Канаду, зазвичай, відкривається на термін від 6 місяців до 10 років, або ж на період дії паспорта...

Туристична віза в Канаду, зазвичай, відкривається на термін від 6 місяців до 10 років, або ж на період дії паспорта. Тому, краще подаватися з тим документом, термін дії якого закінчується якомога пізніше. Перебувати в Канаді по туристичній візі можна до півроку, але точні терміни визначає офіцер при перетині кордону.

Гостевая виза в Англию

Гостьова віза

в Канаду для українців оформляється в тому випадку, якщо головною метою поїздки є візит до родичів або друзів...

Гостьова віза в Канаду для українців оформляється в тому випадку, якщо головною метою поїздки є візит до родичів або друзів, які проживають там легально. Для цього слід отримати від них запрошення, копії паспорта чи посвідки на проживання та документів на квартиру чи будинок, в якому вони проживають (свідоцтво про право власності чи договір оренди).

biznes

Бізнес віза

в Канаду потрібна тим, хто планує поїздку в ділових цілях, наприклад, відвідування тематичних виставок і заходів...

Бізнес віза в Канаду потрібна тим, хто планує поїздку в ділових цілях, наприклад, відвідування тематичних виставок і заходів, спілкування з іноземними колегами та партнерами чи вирішення інших бізнес завдань. Незалежно від того, їдете Ви в Канаду як турист, в гості чи у справах, Вам відкриють Temporary Resident Visa. Проте, документи будуть різні, в залежності від мети поїздки, яку слід вказати при заповненні візової анкети.

stud

Студентська віза

в Канаду відкривається в тому випадку, якщо студент отримав зарахування в навчальний заклад...

Студентська віза в Канаду відкривається в тому випадку, якщо студент отримав зарахування в навчальний заклад, який має дозвіл від уряду чи провінції приймати на навчання іноземців. Крім запрошення, необхідно показати наявність коштів, достатніх для навчання та проживання в Канаді. Мінімальна вартість проживання береться з розрахунку 833 канадських долара на місяць, якщо це не Квебек. У Квебеку ця сума становить 917 канадських доларів.

work

Робоча віза

в Канаду видається з метою працевлаштування та буває двох видів...

Робоча віза в Канаду видається з метою працевлаштування та буває двох видів:
• із зазначенням даних конкретного роботодавця, який прийняв Вас на роботу (employer-specific work permit);
• без вказівки роботодавця (open work permit).
У першому випадку Ви можете працювати тільки на того роботодавця, який зазначений у дозволі на роботу, та саме він повинен оформити деякі документи в Канаді та вислати Вам запрошення. Це найбільш поширений тип робочої візи.
Візу без вказівки роботодавця відкривають набагато рідше і тільки у виняткових випадках, наприклад, якщо Ви закінчили університет в Канаді, чи є чоловіком/дружиною резидента цієї країни.

startup

Стартап віза

в Канаду по факту є дозволом на проживання, який видається, якщо Ваша бізнес ідея була схвалена...

Стартап віза в Канаду по факту є дозволом на проживання, який видається, якщо Ваша бізнес ідея була схвалена, Ви знайшли спонсора й у Вас є достатньо коштів для проживання в цій країні. Ця віза розглядається від 12 до 16 місяців. Якщо Ви не хочете чекати так довго, Ви можете на період розгляду заявки отримати дозвіл на роботу та почати бізнес ще до отримання стартап візи.

suprug

Сімейна віза

в Канаду потрібна для імміграції до родичів, які мають громадянство чи посвідку на проживання в країні...

Сімейна віза в Канаду потрібна для імміграції до родичів, які мають громадянство чи посвідку на проживання в країні. На відміну від більшості країн, це можуть бути не тільки чоловік/дружина чи діти/батьки, а й брати, сестри, дядьки, тітки, дідусі та бабусі. Обов’язковою умовою є те, що громадянин або резидент Канади повинен мати достатньо коштів для утримання всіх членів сім’ї та достатню житлову площу.

wending

Віза нареченої / нареченого

для в’їзду в Канаду не передбачена...

Віза нареченої/нареченого для в’їзду в Канаду не передбачена. Щоб укласти шлюб з канадцем/канадкою, Вам достатньо отримати дозвіл на шлюб від відповідного органу, та туристичну чи гостьову візу, щоб перетнути кордон. Одружившись, слід подати заяву на отримання дозволу на проживання, якщо Ви плануєте жити з чоловіком/дружиною в Канаді.

tranzit

Інші

Канада також пропонує транзитну візу...

Канада також пропонує інші категорії віз, включаючи транзитну візу, якщо Ви будете в Канаді проїздом, і супер-візу, якщо Ваші діти чи онуки є резидентами чи громадянами Канади. Супер-віза дає право перебувати в країні безперервно до двох років.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

на оформлення візи і ми зв’яжемося з Вами    184 запросов за 0,256 секунд.