Бізнес віза

Бізнес віза – це віза, яка видається з метою ділового візиту за кордон. Це може бути участь у конференції, виступ на семінарі, проведення переговорів або консультацій, тощо. Бізнес віза для українців вимагає запрошення від зарубіжних компаній або підприємств (бізнес компаньйонів). Навіть якщо Ви домовилися з партнерами чи приймаючою стороною про зустріч, без офіційного підтвердження цієї домовленості краще подаватися на іншу категорію візи, туристичну, наприклад. Незважаючи на те, що назва може ввести в оману, робота по бізнес візі, так само, як і навчання, в період візиту неможливі. Все, що дає бізнес віза – це можливість перебувати в іншій країні в терміни, зазначені в запрошенні, з метою вирішення конкретних завдань. Також, якщо Ви запитаєте: «Чи можна подорожувати по бізнес візі», то відповідь буде приємною: «Так, можна поєднувати ділову активність і відпочинок». Таким чином, бізнес віза підходить для:

  • знайомств з партнерами;
  • пошуку нових ділових партнерів;
  • робочих зустрічей і переговорів;
  • укладення чи продовження угод;
  • доставок обладнання;
  • участі в профорієнтаційних, кваліфікаційних виставках або аукціонах, а також інших подібних заходах;
  • вивчення й аналізу ринку товарів і послуг;
  • проведення тендерів і наукових експериментів;
  • здійснення сервісного обслуговування.

Категорії бізнес віз

business

Бізнес візи відносяться до категорії короткострокових, але мають підвиди залежно від кількості дозволених в’їздів. Таким чином, вони бувають:

  • одноразові (дворазові) – їх видають на один (два) в’їзди в іншу країну, іноді з коридором у 180 днів, іноді – виключно на період, зазначений в анкеті;
  • багаторазові (мультивізи) – дозволяють безліч в’їздів з умовою спільного перебування в країні не довше, ніж це дозволяють міграційні норми іноземної держави. Дуже часто, це бізнес візи на рік.

Як оформити бізнес візу

Основою для отримання бізнес візи іноземцями є офіційне запрошення від приймаючої сторони – юридичної особи, яка легально функціонує в своїй країні.
Багато консульств відносяться до формату й оформлення запрошень для бізнес візи нейтрально та можуть приймати їх в будь-якій формі: як в оригіналі, так і по електронній пошті чи факсимільно. Ці моменти необхідно уточнювати перед подачею документів у консульствах або візових центрах. Але певні вимоги, спільні для будь-якої країни, все ж існують.

Запрошення для бізнес візи обов’язково має містити:

  • повну назву та вид діяльності компанії чи організації, що запрошує;
  • дані офіційної особи, яка приймає рішення щодо складання листа-запрошення;
  • мета поїздки й адреса проживання особи, яка запрошується, на території іноземної держави;
  • точні дати та терміни візиту, цілі та заплановані заходи;
  • паспортні дані особи, яка запрошується чи осіб, якщо це делегація (із зазначенням загального числа членів делегації);
  • підпис і печатку керівника компанії чи організації, що запрошує.
бизнес

Щоб відкрити бізнес візу, слід подавати повний пакет документів, обов’язково включаючи офіційне запрошення. А крім запрошення, документи на бізнес візу, за великим рахунком, майже не відрізняються від документів для туристичних або гостьових віз. Слід не тільки підтвердити мету поїздки, а й довести наявність коштів, достатніх для покриття витрат на дорогу та перебування за кордоном.

Деякі країни встановили певну мінімальну суму, яку повинен мати гість з розрахунку на один день. В інших випадках доведеться вираховувати самостійно. Також будь-яке консульство або візовий центр зажадають свідоцтва Вашого вкорінення на батьківщині: робота, сім’я, нерухомість.

Скільки робиться бізнес віза

При наявності всіх документів, термін отримання та вартість бізнес візи залежить від встановлених правил кожної з країн. В середньому, він становить від одного дня (США) до трьох тижнів (Велика Британія, Ірландія). У ряді країн можна відкрити термінову бізнес візу, природно з доплатою.

Як отримати бізнес візу

Щоб все пройшло гладко та заявник отримав бізнес візу в Києві, слід дотримуватися деяких вимог і не порушувати правила, адже найчастіше підстави для відмов досить банальні. Ми виділили три найпоширеніші причини:

Відсутність документів. Щоб уникнути цього, необхідно ретельно вивчити свої документи та переконатися, що все на місці. Якщо ж нестачу виявили прямо у візовому центрі чи посольстві, необхідно дізнатися про можливість доносу необхідних паперів.

Підроблені документи. Іноді заявники купують фальшиві запрошення, довідки з роботи чи банку.

Неправильно заповнена анкета. Це, напевно, найбільш поширена причина, тому слід дуже ретельно перевіряти кожну написану букву.

Пам’ятайте! Скрупульозний підхід у формуванні документів – шлях до успішного отримання заповітної візи.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

на оформлення візи та ми зв’яжемось з Вами



    154 запросов за 0,578 секунд.