Робоча віза

Робоча віза – це віза, яку слід отримати заявнику, якщо він планує офіційно працевлаштуватися в певній країні, та яка забезпечує захист його трудових прав та інтересів на її території.

Щоб оформити робочу візу, необхідний спеціальний документ/-и від закордонної компанії, яка приймає на роботу громадян інших держав. Такі організації мають відповідну ліцензію від влади, тому їхня діяльність цілком легальна та сертифікована.

Як отримати робочу візу

visa-passport

Як правило, щоб зробити робочу візу, потрібно підготувати багато документів, проте все залежить від країни, в якій Ви плануєте працювати: одні вимагають медичні довідки, другі – довідки про несудимість, треті – сертифікати про знання мови, а деяким потрібна страховка для робочої візи. Щоб оформити робочу візу до Польщі, наприклад, достатньо запрошення на роботу та поліс медичного страхування, а от для візи до Великої Британії доведеться докласти неабияких зусиль, як майбутньому працівнику, так і роботодавцю.

Важливо розуміти, що робоча віза не дає права на імміграцію. Отримати її складніше, ніж туристичну, проте термін її дії та термін дозволеного перебування у країні – значно більший. Також необхідно пам’ятати, що більшість консульств вимагає особистої присутності заявника при подачі документів.

Види робочих віз

Зазвичай, робочі візи бувають 2-х типів:

  • короткострокові (сезонні)
  • довгострокові (спеціалізована праця).

Короткострокова робоча віза для українців, як правило, видається на термін до 180 днів. Рідше дають робочу візу за 3 місяці. Термін дії довгострокової – від 6 міс і довше. Відповідно й вимоги до короткострокових робочих віз дещо нижчі, ніж до довгострокових, для отримання яких Вам обов’язково доведеться підтвердити свою кваліфікацію.

Крім терміну дії, робочі візи діляться на одноразові та багаторазові. По одноразовим дозволяється один в’їзд в країну, багаторазові робочі візи ж дають право на багаторазові в’їзди.

Вартість робочої візи

Скільки коштує робоча віза, залежить від країни, в якій Ви плануєте працевлаштуватися, та від її типу. Як правило, якщо подаватися безпосередньо в консульство, необхідно буде сплатити консульський збір. Якщо ж подаватися через візовий центр, ціна робочої візи складається з візового збору, який стягується посольством, і сервісного збору, який потрібно сплатити за послуги візового центру.

card-pay

Чому слід відкривати робочу візу

У зв’язку з запровадженням безвізового режиму між Україною та країнами Шенгенської угоди, багато наших громадян намагаються працевлаштуватися нелегально. Проте хочемо нагадати, що це тягне за собою серйозні проблеми з правоохоронними органами та може призвести не тільки до величезних штрафів, а й до депортації та забороні в’їзду на багато років. Тому, щоб не сталося таких неприємностей, ми наполегливо рекомендуємо відразу піти складнішим, але єдино вірним шляхом: дізнатися, які документи потрібно для робочої візи й оформити її, якщо хочете працювати в Європі. Крім того, бездоганна репутація в майбутньому зіграє Вам тільки на руку – після декількох років офіційної роботи у багатьох країнах трудові мігранти можуть отримати дозвіл на постійне проживання.

Від чого ж залежать шанси на отримання робочої візи

Визначальними факторами є правильна документальна підготовка та надійність роботодавця. Недостатньо лише отримати запрошення. Необхідно детально вивчити перелік документів, який вимагає кожна країна, правильно заповнити анкету на робочу візу та не забувати про терміни розгляду заяви. Крім того, необхідно перевірити, чи справді Ваш роботодавець має ліцензію на видачу запрошення та прийом на роботу іноземних громадян.

Щоб уникнути помилок при оформленні робочої візи та спростити собі життя, Ви можете не займатися цим самостійно, а звернутися до спеціалізованої компанії, яка має досвід в отриманні таких віз і візьме всі турботи на себе.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

на оформлення візи та ми зв’яжемось з Вами



    169 запросов за 0,721 секунд.