Віза в Нову Зеландію

Нова Зеландія відокремлено розташувалася на островах в південно-західній частині Тихого океану. Первозданна природа та зовсім неземні пейзажі ваблять мандрівників з усього світу. Варто тільки раз побувати серед льодовиків і первісних скель, серед прадавніх лісів і колоритних ущелин, серед вулканів і гейзерів, щоб зачаруватись цими островами Тихого Океану назавжди. Дивовижна чистота берегів, високогірні луки, квіти та хвилі – перераховувати скарби можна безкінечно.

У зв’язку з тим, що в Новій Зеландії британська система освіти, яка відома високою якістю викладання, в останні роки все більше іноземців розглядають її не тільки як місце для відпочинку, але і як країну для навчання. Не виняток і українці. Хоча університетів тут не так вже й багато, але знання, які вони дають, ґрунтовні та визнаються у всьому світі.

Що стосується працевлаштування, то робота в Новій Зеландії є як для місцевих громадян, так і для іноземців. Особливо затребувані медичні фахівці, інженери та вчителі. Є вакансії і для сезонних робіт: на суднах, фермах, будівництвах або готелях.

Зацікавлена ​​Нова Зеландія і в іноземних підприємцях і стартаперах. Слід зазначити, що ця зацікавленість взаємна, адже НЗ вважається другою державою в світі з найбільш сприятливими умовами для ведення бізнесу. Відкрити компанію тут можна всього за декілька годин.

Як отримати візу в Нову Зеландію

Нова Зеландія флаг

Щоб потрапити на острови, українцям потрібно оформити візу до Нової Зеландії. Зробити це можна онлайн (дана опція доступна тільки для індивідуальних поїздок) або у візовому центрі в Києві. Подати документи на візу до Нової Зеландії можна як особисто, так і через представника. Всі документи, видані українською чи російською мовою, мають бути перекладені на англійську мову та завірені в бюро перекладів, із зазначенням ПІБ перекладача та його контактних даних. Скільки коштує віза до Нової Зеландії залежить від її категорії та від способу подачі. Подача онлайн виключає оплату сервісного збору. Оплата візового збору необхідна в будь-якому випадку.

Залежно від цілей поїздки, існують різні типи віз до Нової Зеландії та для кожного потрібен окремий пакет документів.

Види віз у Нову Зеландію

Туристическая виза в Англию

Туристична віза

в Нову Зеландію для українців видається як для індивідуальних поїздок, так і для групових...

Туристична віза в Нову Зеландію для українців видається як для індивідуальних поїздок, так і для групових. Від цього залежить і термін її дії. Індивідуальна віза дозволяє знаходитись в країні до 9 місяців, в залежності від Ваших планів. Групова ж, зазвичай, видається максимум на 1 місяць. Але, якщо мета групової поїздки, наприклад, навчання на мовних курсах від 1 до 3 місяців, групова віза може бути видана на весь цей період. Термін розгляду туристичної візи займає від двох тижнів до одного місяця.

Гостевая виза в Англию

Гостьова віза

в Нову Зеландію відноситься до категорії Visitor visa і все, що стосується туристичної візи, стосується і гостьової...

Гостьова віза в Нову Зеландію відноситься до категорії Visitor visa і все, що стосується туристичної візи, стосується і гостьової. Головне, що Вам потрібно довести, це те, що Ви плануєте короткострокову поїздку з метою відвідування друзів або родичів, не плануєте залишатися в країні довше допустимого терміну, та що у Вас достатньо коштів для поїздки, перебування в Новій Зеландії та для повернення на батьківщину.

biznes

Бізнес віза

в Нову Зеландію призначена для короткострокових ділових поїздок на термін менше 3 місяців...

Бізнес віза в Нову Зеландію призначена для короткострокових ділових поїздок на термін менше 3 місяців. Підставою для її видачі може служити одна з наступних причин:
• офіційна торгова місія, яка визнається урядом Нової Зеландії;
• продаж товарів і послуг в Новій Зеландії;
• покупка новозеландських товарів і послуг;
• переговори чи обговорення питань щодо створення, розширення чи ліквідації бізнесу в Новій Зеландії;
• ведення справ з уповноваженими представниками зарубіжної компанії, органу чи особи.
Для виконання будь-яких інших робіт або перебування довше 3 місяців необхідно подавати заяву на отримання робочої візи.

stud

Студентська віза

в Нову Зеландію видається з метою навчання протягом терміну від 3-х місяців...

Студентська віза в Нову Зеландію видається з метою навчання протягом терміну від 3-х місяців. Для цього Вам слід отримати запрошення від навчального закладу, авторизованого Кваліфікаційним управлінням або Міністерством освіти Нової Зеландії. Ця віза дає право перебувати в країні до 5 років залежно від програми навчання, а також працювати до 20 годин на тиждень. Якщо студенту не виповнилося 18 років, хтось із батьків або опікун повинен буде знаходиться на території Нової Зеландії до настання повноліття.

work

Робоча віза

в Нову Зеландію ділиться на декілька видів, залежно від виконуваних робіт...

Робоча віза в Нову Зеландію ділиться на декілька видів, залежно від виконуваних робіт. Деякі видаються на термін дії трудового контракту та дозволяють перебувати в країні до 5 років. Є робочі візи, які автоматично дають право отримати посвідку на проживання. Але найпоширеніші серед українців ті, які видаються з метою працевлаштування за дефіцитними спеціальностями терміном на 30 місяців. Отримати таку візу до Нової Зеландії простіше, плюс вона дає право вже через 2 роки подавати заяву на оформлення посвідки на проживання.

startup

Стартап віза

в Нову Зеландію одна з найпопулярніших, в порівнянні з іншими країнами...

Стартап віза в Нову Зеландію одна з найпопулярніших, в порівнянні з іншими країнами. Причина в тому, що уряд Нової Зеландії всіляко підтримує приватний бізнес і це одна з найменш корумпованих держав світу. Щоб її отримати, слід подати детальний бізнес план і мати можливість вкласти в свою справу мінімум 100 000 новозеландських доларів. Ця віза відкривається на 12 місяців, протягом яких Ви повинні відкрити компанію. Через 6 місяців проживання в Новій Зеландії по стартап візі, можна подаватися на візу категорії Entrepreneur Residence, яка дасть Вам право отримати посвідку на проживання.

suprug

Сімейна віза

в Нову Зеландію оформляється найближчим родичам її громадянина / резидента: дружині / чоловіку, дітям / батькам...

Сімейна віза в Нову Зеландію оформляється найближчим родичам її громадянина/резидента. Для подружжя обов’язковим є свідоцтво про шлюб та спільне проживання не менше року. Якщо ж Ви не вступали в офіційний шлюб, але є свідчення спільного проживання протягом 12 місяців і більше, Ви можете подаватися на партнерську візу до Нової Зеландії. На сімейну візу можуть претендувати також неодружені діти до 24 років. Що стосується батьків, то возз’єднання з дітьми в Новій Зеландії досить проблематичне та потребує 1 млн доларів інвестицій в новозеландську економіку. В іншому випадку, відмова у візі до Нової Зеландії практично гарантована.

wending

Віза нареченої / нареченого

в Нову Зеландію відкривається на 3 місяці з метою укладення шлюбу з громадянином або резидентом цієї країни...

Віза нареченої/нареченого в Нову Зеландію відкривається на 3 місяці з метою укладення шлюбу з громадянином або резидентом цієї країни. Обов’язковою вимогою є щирість намірів, підтвердження особистих зустрічей і наявність свідка, який може поручитися за пару. Крім того, наречений/наречена з Нової Зеландії повинен надати докази наявності житла та засобів, достатніх для утримання сім’ї. Обидва партнери повинні бути повнолітні, не бути близькими родичами та не перебувати в шлюбі. Термін розгляду заяви на цю категорію візи становить в середньому 6 місяців.

tranzit

Транзитна віза

в Нову Зеландію дає право пасажиру, що подорожує в іншу країну, перебувати на території Нової Зеландії не довше ніж 24 години...

Транзитна віза в Нову Зеландію дає право пасажиру, що подорожує в іншу країну, перебувати на території Нової Зеландії не довше ніж 24 години. Крім того, обов’язково слід мати квиток, який підтверджує Ваш намір покинути острова, якщо в самій візі немає штампа «Return/onward travel not required». Туристу також заборонено залишати міжнародний аеропорт Окленду, через який здійснюються всі транзитні рейси. Термін дії візи вказується в ній, і протягом цього періоду Ви можете перетинати кордон Нової Зеландії стільки раз, скільки потрібно.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

на оформлення візи і ми зв’яжемося з Вами    185 запросов за 0,284 секунд.